Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Textura

Всі товари салону
Телефон
(063) ХХХ ХХ ХХ показати
Разміщення:
2 поверх / 377 місце Показати на схемі
Рейтінг:
Відгуки(0)
Textura

Меблева компанія TEXTURA була заснована в 2001 році і до

сьогоднішнього дня веде успішну роботу з проектування та реалізації виробів меблів будь-якої складності. Ми виготовляємо різнопланову меблі на замовлення кухні, шафи, гардеробні, вітальні, спальні, дитячі, комплекти в санвузли, декоративні панелі.

В нашій команді працюють одні з кращих фахівців в області дизайну і столярного виробництва. Дизайнери весь час в пошуках свіжих ідей, відстежують нові стилі і тенденції в моді. Допомагаємо клієнтам реалізувати їх навіть самі новаторські ідеї. Кожен майстер на виробництві робить свою роботу якісно, ​​оперативно з повною відповідальністю.

Наші фахівці з огляду на довгий досвід в роботі продумують всі фактори до дрібниць естетику, функціональність, ергономіку, надійність.

Підприємство нараховує велику кількість столярного, малярного та іншого обладнання, що дозволяє працювати з різними матеріалами і виготовляти нестандартні рішення в меблях. Застосовуємо інноваційні технології, завжди експериментуємо і не стоїмо на місці. В меблях використовуються кращі матеріали і фурнітура світових брендів Egger, Cleaf, Niemann, Blum, Hettich, Haffele, Caesarstone, Grandex.

Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишався задоволений нашою меблевою продукцією і отримував від її користування тільки приємні емоції.

Ми любимо свою справу і намагаємося створювати гарний, сучасний, вишуканий продукт.

Додати відгук
Поставьте оцінку за 5-ти бальною шкалою
5
Залишаючи відгук, я приймаю умови користувальницької угоди