Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Наявність
Бренди
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Нержавіючі мийки
Кухонная мойка Qtap D5843 2 7 1 0 мм Satin QTD584310
Салон: Home Sketch
Наявність
2 997 грн
Кухонная мойка Qtap D7848 R 3 0 1 2 мм Satin QTD7848R3012
Салон: Home Sketch
Наявність
4 547 грн

Мийка з нержавіючої сталі

Найзносостійкішою та довговічною є мийка з нержавіючої сталі, в цьому переконалися вже тисячі клієнтів. У нашому магазині меблів вони мають величезний попит, адже поєднують у собі практичний дизайн, хорошу вартість та надійну якість. Оскільки вимоги покупців високі, то в Україні в інтернет-магазині меблів саме така лінійка входить у топ за популярністю.

Мийка нержавіюча. Переваги

Поспішаючи за новими тенденціями, часто недооцінюють нержавійку, віддаючи перевагу кераміці або натуральному каменю. Вона не тільки доповнення інтер'єру, а ще й обов'язковий елемент кожної кухні. Зовнішній вигляд не повинен стояти у пріоритеті, краще звернути увагу на характеристики. Важливо пам'ятати про переваги нержавіючої сталі.

  1. Довговічність та надійність. Не схильна до деформації від тяжкості, гарячої води та інших механічних пошкоджень, тож прослужить довго.
  2. Практичність у використанні. Легко мити, є гігієнічною, добре переносить вплив засобів, що чистять, і навіть хімічний вплив.
  3. Вартість. Незважаючи на те, яка мийка нержавіюча якісна, ціна на неї прийнятна. Співвідношення ціна-якість відмінне, вартість залежить від дизайну, габаритів та форми.
  4. Широкий асортимент. Випускають різних форм і розмірів. Бувають круглі, квадратні і навіть будь-якої нестандартної форми, наприклад, у формі серця.
  5. Тип монтажу. Є врізні та накладні, перші легко встановлюються в стільницю, а другі – на тумбу.

Будь-який фахівець запевнить вас, що таке мийка одна з найкращих у своєму роді. Після покупки вона багато років радуватиме господарів своїм зовнішнім виглядом та функціональністю.

Нержавіюча мийка у Києві. Де купити?

В Києві у меблевих магазинах є безліч різноманітних нержавіючих мийок для вибору. І ціни лояльні, незважаючи на низку переваг, які вони мають.

Купити нержавіючу мийку можна в нашому гіпермаркеті. Щоб купити онлайн мийку з нержавіючої сталі, можна оформити заявку на сайті або зателефонувати. Фахівці допоможуть визначитися з вибором з огляду на габарити, а також проконсультують з будь-якого питання. Доставка здійснюється по Києву та Україні.