Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ "4ROOM" відкритий для відвідування з 1 травня 2021.

Новини та акції

Вибір року українців – фарба Kolorit від Color Studio Tikkurila
Від салону Color Studio Tikkurila

28.05.2021
Вибір року українців – фарба Kolorit від Color Studio Tikkurila

Переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року-2020» у номінації «Фарба року українського виробництва» став бренд Kolorit. Саме ця фарба отримала звання №1 в Україні та зафіксувала ще одне досягнення у переліку своїх перемог 2020-го.

Kolorit-новинки

Kolorit демонструє не тільки стабільно високу якість та бездоганні технічні характеристики, але й постійні інновації. Такими є нові продукти бренду, яким немає аналогів:

- Argentic – антимікробна фарба на основі наносрібла з системою Argentum Protect для  захисту від патогенних мікроорганізмів;

- STANDART LH – ультралегка фінішна шпаклівка з можливістю тонування у світлі відтінки;

- Silanit – силіконова грунтовка з підвищеною проникаючою здатністю завдяки технології Extra Wetting та наносріблом у складі.

2020-й – випробування сервісом

Пандемія та криза продиктували нові правила ринку. Й одним з основних критеріїв стабільності та розвитку брендів стала лояльність від споживачів. Компанія «Фарби Колорит» провела велику роботу у даному напрямку та організувала для своїх клієнтів:

- консультації професіоналів у форматі онлайн та виїзду безпосередньо на об'єкт; 

- підбір ідеальних відтінків прямо у вас вдома, щоб можна було оцінити той чи інший відтінок при специфічному освітленні та під впливом інших факторів;

- максимально швидке та зручне доставлення продукції в усі регіони України.

Kolorit завойовує лідерські позиції за різними показниками. Це якість, надійність та безпека продукції, інноваційність та прогресивність, високий сервіс та націленість на клієнта, а також активна участь в соціальних проектах. Яскравий приклад відповідального бренду, який люблять та висловлюють довіру.

На сторінку магазину