Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Наявність
Бренди
Ціна
Ширина
від до см.
Висота
від до см.
Довжина
від до см.
Глибина
від до см.
Стиль
Сонцезахисні парасолі
Парасолька PROTECT 340Р
  • Хіт продажу
Парасолька PROTECT 340Р
Салон: Altano outdoor concept
Наявність
41 280 грн
Парасолька PROTECT 400Р
Салон: Altano outdoor concept
Наявність
63 680 грн

Парасолька для саду: чому варто купити?

Парасолька для саду – незамінний, практичний, зручний атрибут в літній час. В інтернет-магазині меблів 4ROOm вироби представлені за низькими цінами, в широкому розмаїтті. Досить купити парасольку, і ніщо не буде відвертати від повноцінного відпочинку, вона допоможе створити приємну атмосферу. Наявність доставлення по Києву та Україні дозволить в найкоротші терміни отримати своє замовлення.

Навіщо потрібна парасолька для саду?

Вона забезпечує надійний захист від сонячних променів або крапель дощу, гарантуючи комфортний відпочинок біля басейну, барбекю, на лежаку. Також вироби захищають територію від будь-якого сміття або впалого листя.

Збираючись парасольку для саду купити, пам'ятайте, що основне її призначення – захист від сонячних променів. Від дощу виріб оберігає гірше. Але завжди можна підібрати модель для особистих цілей в магазині меблів 4ROOM в Києві.

Рекомендації по підбору парасольок для саду

Якщо збираєтеся купити парасольку для саду, рекомендуємо звертати увагу на ряд факторів. Серед них:

  1. Матеріал. Конструкція переважно виконана з тканини. Вона повинна бути щільною, з рівними швами, стиками, без технічних дефектів.
  2. Розмір. Залежить від цілей придбання, кількості осіб, що регулярно використовують конструкцію. Найбільш популярні варіанти діаметра – 3, 4, 5 метрів. Пам'ятайте, що чим більше габарити, тим міцніше повинна бути конструкція.
  3. Підстава. Надійність кріплення визначається способом, частотою перенесення. Найбільші за розміром моделі передбачені для установки на цілий рік, тому доповнені масивною підставою, мають значну вагу. Їм не страшні погодні впливи. Невелика підстава радує мобільністю, незначною вагою.
  4. Зовнішній вигляд. Виділяють різні парасольки для саду, вибір залежить від особистих переваг покупця, стилістики ландшафтного дизайну. За формою вироби бувають круглими, квадратними, прямокутними.
  5. Матеріал ніжки. Допустимі пластик, дерево, метал. У кожного є плюси, мінуси. Якщо коротко, пластик має тривалий термін служби, метал-міцність, стійкість до зносу, дерево – естетично, екологічно.
  6. Конструкція. Виділяють стаціонарну, переносну. Також існують складні моделі.

Якщо ви хочете купити велику парасольку для саду або маленький аналог, меблевий магазин 4ROOM пропонує приємні ціни, величезну різноманітність товарів. Якщо вам потрібна допомога у виборі, її нададуть консультанти магазину. В 4ROOM купити садові вироби в Україні дійсно вигідно.