Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

VITA copenhagen

Офіційний салон:EVROSVITLO

Vita Copenhagen - це відома датська компанія, що випускає оригінальні світильники. Вона створює високоякісні, практичні і доступні за ціною освітлювальні прилади в пізнаваному скандинавському стилі. Вона існує вже десять років, і за цей час її продукція отримала популярність в більш ніж сорока країнах світу.

Компанія Віта Копенгаген звичайно ж має свою особливість, яка відрізняє її вироби від інших. Її фішка в сміливому рішенні - всі освітлювальні прилади продаються в розібраному вигляді. За допомогою цього компанія значно скоротила витрати на перевезення і доставку, без пошкодження матеріалів і устаткування. Що дозволило покупцям отримувати високоякісні прилади освітлення за вельми доступною ціною. Незважаючи на те, що світильники Віта Копенгаген надходять в розібраному вигляді, вони призначаються для швидкої збірки в домашніх умовах. Спрощує процес проста ілюстрована інструкція.

Головною родзинкою світильників Vita є абажур з пір'я гусака Eos. Це виглядає дуже незвично, привабливо і витончено. Все до єдиного пір'їнки - тонко і акуратно, вручну, приклеюють до паперовій основі. Завдяки пір'ю світильник випромінює м'яке світло, який рівномірно розсіюється по всьому приміщенню. Тому такі моделі найкраще підійдуть для спальних, дитячих кімнат і там, де не потрібно яскраве світло. Все пір'я та інші матеріали для світильників проходять повну обробку і санітарну перевірку. Кожен, навіть найменший елемент робиться з душею і повагою до своїх покупців.

Важливо і те, що лампи Віта Копенгаген дозволяють відчути себе домашнім дизайнером. Адже абажур світильників можна перетворити в торшер, підвісну лампу або світильник для прикроватной тумби, за допомогою окремого купленого підвісного кріплення або підставки.

Якщо Ви хочете відчути скандинавську якість і оцінити всі переваги продукції Vita Copenhagen, купити світильники бренду можна в гіпермаркеті 4room.

VITA copenhagen
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія