Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Venta

Офіційний салон:Teka
  • Країна:
    Німеччина
  • Напрямок:

Venta - відома німецька компанія з виробництва побутових повітроочисних і зволожуючих приладів. Її заснував Альфред Хіцлер в 1981 в Вайнгартені. Компанії належить патент на розробку моделі очищувача-зволожувача повітря. За допомогою цього пристрою бренд зміг зайняти лідируючі позиції на ринку Німеччини, отримавши понад 60%. Зараз компанія також займає перші п'ять позицій в рейтингу найбільш продаваних воздухоочистителей в світі. Більше половини техніки виробляється на внутрішній ринок, але навіть так компанія лідирує по продажах на найбільших ринках планети-в США, Японії, країнах СНД. Але при цьому вона не збирається зупинятися. Зараз у неї є дочірні компанії в Америці, Голландії і Швейцарії - це допомагає виготовляти і поширювати продукт в рази швидше без втрати якості.

Однією зі складових успіху продукції бренду є згуртований колектив професіоналів, готових не тільки зберігати традиції бренду, але і створювати щось нове. Команда з понад 120 співробітників протягом багатьох років створюють надійну і дуже витривалі техніку. Розроблені ними очищувачі повітря, зволожувачі повітря Вента зроблені з урахуванням збереження навколишнього середовища, тому не виділяють відходів і не шкодять екології. Цих принципів компанія дотримується у всіх стадіях створення продукції, від використання нових екологічно чистих матеріалів і до упаковки товару. Абсолютно всі задіяні у виробництві деталі придатні для переробки.

Зволожувач повітря Venta - простий і ефективний прилад, який допоможе вирішити питання як поліпшити, оздоровити клімат в приміщенні. З такими пристроєм можна зробити повітря в будинку, офісі чистішим, свіжим, і одночасно подбати про здоров'я людей.

Мийки для повітря Venta є унікальною технікою, зробленою з урахуванням потреб людини. Вони зроблять його життя комфортнішим. При цьому зробить експлуатаційні витрати нижчими. Адже компанія постійно працює над зменшенням використання електроенергії очисниками, паралельно збільшуючи їх потужність і енергоффектівность. Такі розробки не тільки корисні для екології, а й зменшують рахунки в квитанції за енергію. Увлажнители Вента довговічні у використанні, прості в догляді. Тому користуватися ними буде зручно і вигідно, як для бюджету, так і для здоров'я.

Купити зволожувачі повітря Venta Ви можете в нашому гіпермаркеті. Ви зможете вибрати і різноманітного асортименту підходящу модель і зробити мікроклімат в своєму будинку приємнішим, зручним для проживання.

Venta
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду