Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

VAN ROON

Офіційний салон:CAVIO

Компанія VAN ROON випускає декор і текстиль для інтер'єру, а також предмети обстановки. Вироби цього бренду є відображенням способу життя сучасної людини. І тому в колекції завжди є моделі, які відповідають останнім модним тенденціям і створені з використанням інноваційних технологій.

Бренд відомий покупцям Європи, а також України. З декором, текстилем Ван Рун можна створити респектабельного обстановку і підкреслити індивідуальність власників будинку. Класична лаконічність і при цьому сучасність виробів дозволяє їм чудово вписується в найрізноманітніші інтер'єри.

Текстиль Ван Рун зможе будь-який інтер'єр, при цьому ціна його досить демократична. Компанія пропонує різноманітний асортимент виробів для дизайну інтер'єру, виконаних в різних стильових напрямках. Є продукція, зроблена в витонченому стилі прованс, елегантної класики. Вишуканість стилю текстилю завжди додасть ефектні нотки інтер'єру.

Декор VAN ROON призначений для цінителів ексклюзиву і нетривіальних речей. В асортименті компанії завжди знайдеться оригінальна штучка, створена для того, щоб підкреслити смак власника будинку. Накопичений за 40 років досвід дозволяє компанії створювати неймовірно продумані, комфортні і красиві предмети обстановки для будинку. Оригінальні свічники, канделябри, шкатулки, лампи, люстри, бра, подушки, келихи, статуетки - асортимент виробів бренду просто розкішний. Кожен виріб - це гармонійне поєднання матеріалів, втілене в вишуканих класичному і сучасних стилях. Для створення предметів декору інтер'єру використовуються не тільки натуральні тканини найвищого класу, але і скло, натуральне дерев, метал. Також застосовуються унікальні методики обробки. Наприклад, для того щоб створити статуетку в французькому стилі початку 18 століття, виріб піддається Состаріваніє. Завдяки чому йому надають аристократичність. Не дарма дизайнери інтер'єру вибирають аксесуари, декор та текстиль цієї голландської компанії. Адже в них поєднується дивовижна якість, неповторні образи і доступна вартість.

Гіпермаркет 4room пропонує Вам купити текстиль, декор VAN ROON в асортименті і за доступною вартості.

VAN ROON
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду