Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Тиса

Офіційний салон:Мебель Украины
  • Країна:
    Україна
  • Напрямок:

Тиса-меблі - це надійні і практичні корпусні меблеві вироби, виготовлені з натуральної деревини. Компанія пропонує продукцію, яка відповідає всім стандартам і санітарним нормам. Вона намагається виготовляти практичні і презентабельні предмети інтер'єру, які були б доступні для покупців України різного достатку. В асортименті представлені практичні крісла, столи в вітальню, ергономічні передпокої і красиві дитячі. А також, тумби, комоди, ліжка, стелажі і столи, які зроблять житло котрі володіють життя і відпочинку.

На фабриці постійно працюють над вдосконаленням своїх виробів, пропонуючи нові конструкційні рішення, які роблять інтер'єр все більш практичним і комфортабельним. Для виробництва задіюється німецьке обладнання, що дозволяє виготовляти високоякісні предмети інтер'єру не поступаються продукції європейських компаній. Тому меблі Тиса успішно конкурує з італійськими, польськими виробниками.

Сьогодні компанія пропонує не тільки стильно, компактно і функціонально облаштувати своє житло. Вона надає можливість створювати свій варіант меблювання приміщення, який підходить саме під певний інтер'єр і архітектурні особливості. Клієнти можуть збільшити габарити, додати певні елементи в конструкції. Це дозволяє створювати оптимальне меблеве рішення для будь-яких жител. Також, перевагою продукції Тиса-меблі є цінова доступність і швидкість виконання замовлення. Компанія готова виготовити предмети інтер'єру в найкоротший термін. Адже місія її полягає в забезпеченні споживача зручною і красивою, стильною і функціональними меблями, яка буде робити життя у простий, зручний і радісною.

Гіпермаркет 4room пропонує прекрасний вибір продукції компанії Тиса-меблі.

Тиса
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду