Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Terno Scorrevoli

Офіційний салон:Paolo Rossi

Компанія Terno Scorrevoli з'явилася в Італії відразу ж після закінчення Другої світової війни. У той час, коли в країні була складна ситуація в економіці, багато жителів намагалися відкривати свій бізнес, щоб вижити. Саме так сталося і з двома молодими людьми. Вони організували свою компанію, яка деякий час займалася випуском петель і розсувними механізмами для меблів і вітрин. Але через кілька десятиліть компанія була перейменована і отримала вже нинішню назву - Terno Scorrevoli. До кінця дев'яностих років минулого століття вона вже представляла собою велике виробництво, яке випускало фурнітуру, двері, сходи.

Дверна фурнітура Терно Скорреволі виділяється на загальному тлі своєї технологічної просунутістю і використанням інновацій. У компанії мають свої запатентовані системи для меблів і розсувних дверей. Вони дозволяють робити використання предметів інтер'єру ще більш зручними і безпечними. Крім того, бренд пропонує великий вибір розсувних систем, які можуть застосовуватися для різних типів меблевої продукції. В арсеналі компанії є багато сучасних інноваційних розробок. Їх задіюють не тільки для меблів, але і для дверних систем.

Сьогодні компанія є одним з лідерів у виробництві дверної фурнітури, що дозволяє вирішувати самі неординарні дизайнерські завдання. Дверну фурнітуру бренду цінують не тільки за інноваційність, але і за високий рівень якості. Багатий асортимент продукції постійно поповнюється новинками. У колекції є не тільки розсувні системи для меблів, міжкімнатних дверей, а також і для скляних дверей, і сходи, які роблять інтер'єр ще більш стильним.

Фурнітура для дверей Терно Скорреволі в Києві

Купити дверну фурнітуру Terno Scorrevoli в асортименті можна в гіпермаркеті 4room. Вибрати потрібні моделі Ви зможете в віртуальній вітрині і за пару хвилин оформити замовлення.

Terno Scorrevoli
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія