Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

SUNBRELLA

Компанія Sunbrella - це лідер у виробництві тканин для дому та вулиці. Вона випускає високотехнологічні вироби, які дозволяють вирішувати будь-які інтер'єрні завдання. Тканини бренду успішно використовуються не тільки для декору внутрішніх приміщень, але і для літніх майданчиків, садових будиночків, терас.

У компанії постійно працюють не тільки розширенням асортименту виробів. А також, над їх вдосконаленням дизайну, поліпшенням експлуатаційних характеристик. Саме тому тканини, декор Sunbrella вважаються одними з кращих інтер'єрних і вуличних виробів, які дозволяють втілювати будь-які інтер'єрні рішення. Переваги тканин не тільки в прекрасному зовнішньому вигляді, але і відмінних експлуатаційних характеристиках. Вони стійкі до вигорання, прості в догляді, мають відмінну повітропроникність. Крім того, їх поверхня не збирає воду і бруд. Тканини Санбрелла використовуються для створення тентових покриттів, вони прекрасно захищають від ультрафіолету. Продукція компанії застосовується не тільки для декору інтер'єру, пошиття штор і оббивки меблів. Це чудовий варіант для оформлення сонцезахисних тентів, штор для терас, а також вуличних меблів.

Унікальність продукції компанії в тому, що вона чудово витримує перепади температур і відмінно зберігають колір. Для поверхні використовують спеціальний розчин, який дозволяє зберігати яскравість відтінку протягом довгого часу. При цьому тканина буде стійка до ультрафіолету і збереже свою м'якість і ніжність текстури. Важливим моментом є й те, що тканини дихають, що забезпечує захист від освіти цвілі і накопичення вологи. Також, доповнює скарбничку переваг виробів то, що вони мають сучасний дизайн і різноманітну палітру кольорів. Якщо використовувати тканини цієї компанії для оформлення інтер'єру готелів та ресторанів, кафе, то можна не турбуватися протягом п'яти років про їх зовнішній вигляд. Вони добре зберігаються зовні і завдяки універсальності використання, будуть однаково хороші як в приміщенні, так і на вулиці. Тканини не містять шкідливі речовини, вони мають всі міжнародні сертифікати якості. Їх можна використовувати не тільки в житлових приміщеннях, громадських місцях, а й дитячих навчальних закладах, а також у лікарнях.

У гіпермаркеті 4room можна вибрати і купити тканини Санбрелла в великому асортименті.

SUNBRELLA
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду