Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Spar

Офіційний салон:RIM
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Італійська фабрика SPAR почала свою історію в далекому 1968 році у берега Адріатичного моря. Уже до кінця двадцятого століття компанія збільшила мережу філій. Вона зуміла вийти на світовий рівень, створивши величезний холдинг в кінці 90 років минулого століття, який отримав назву GRUPPO SPAR HOLDING. Сьогодні він володіє шістьма великими фабриками, що займають більше 100 000 м² виробничих площ.
Як мінімум в сотні країн на п'яти континентах бренд є дуже популярним і затребуваним. І в цьому заслуга в першу чергу чудового рівня якості меблів SPAR. Динамізм, надійність і ергономічність - фактори, що дозволяють компанії задовольнити бажання замовників різних країн і смакових уподобань. Проектуванням і реалізацією задумів в життя стильних моделей в компанії займаються одні з кращих європейських інженерів, а також дизайнери зі світовим ім'ям і досвідчені майстри меблевої справи. Створювана ними продукція є найкращою в категорії ціна-якість. А також, бездоганною в плані стильового виконання.
В арсеналі компанії є: гарнітури для кухні, м'які меблі для віталень, спальних і дитячих кімнат, а також, різноманітні аксесуари для інтер'єру. Усі товари бренду мають ексклюзивний зовнішній вигляд, ергономічність форм, неймовірну комфортність і преміальне якість. І радують довговічністю і надійністю.
У виробництві меблів використовують традиційну ручну роботу з використанням італійських традицій, а також задіють новітні технології та обладнання.
Італійські меблі SPAR задовольнить найвибагливіші смаки і високі запити клієнта.
Подивитися і придбати найостанніші моделі компанії Ви зможете на нашому гіпермаркеті 4room. Ми допоможемо визначитися з вибором, спираючись на Ваш смак і побажання

Spar
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду