Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Sophie Decor

Офіційний салон:Sophie Decor

Компанія була заснована в 2009 році. Після відвідин європейських магазинів декору та меблів ми були вражені простими, добре продуманими і доступними речами: чудовими виробами зі скла ручної роботи, практичної і дуже красивим посудом і неповторними керамічними вазами для створення виключного інтер'єру. Ми зрозуміли, що в Україні ще немає магазину, де продаються подібні і доступні за цінами речі для людей, які тільки починають облаштовувати своє нове житло. Натхнення від побачених речей з'явилося саме, і було прийнято рішення втілити цю захопливу ідею в Україні.

Завдяки ентузіазму і важкої праці магазин швидко став місцем, про який багато говорять. Ми отримували задоволення від знайомства зі своїми новими покупцями і охоче ділилися інформацією про свою продукцію, отриманої безпосередньо від виробників або постачальників. Подібний спосіб ведення бізнесу дав більш позитивний результат, ніж просування продукції, експозиція або реклама.

2011 рік позначився активними поїздками на закупівлі в Європу, з метою пошуку неординарних заводів по виготовленню продукції з скла і кераміки, а також майстерень, які могли б виготовляти незвичайні, доступні товари, які будуть представлені тільки покупцям в SOPHIE DECOR. Після того як власники, дизайнери та майстри стали нашими новими друзями, кожен їхній продукт став чимось більш особливим для нас. Кожен мав історію, відображав особистість і стиль життя. Тепер ми можемо розповідати покупцям не тільки, як щось було зроблено і, як це застосовувати, але і в першу чергу, з якою метою це було розроблено. Ми імпортуємо товари безпосередньо з європейських заводів, тому ми маємо можливість економити кошти наших покупців.

Сказати, що багато чого відбулося, з тих часів і донині - означало б майже нічого не сказати. Сьогодні наші магазини створюють позитивний настрій не тільки для товарів для дому та декору, але і для нашої великої колекції меблів.

Такий успіх став можливим, у великій мірі, завдяки тому, що ми залишилися вірними нашій початковій мети: якісний дизайн за винятковими цінами. Цей процес прискорився завдяки ентузіазму наших співробітників, які створюють історію компанії кожен день і є гордістю і найбільшим придбанням. Наша команда працює виключно для задоволення очікувань від шопінгу у наших покупців.

SOPHIE DECOR залишається місцем з привітним, дружнім і професійним колективом. Місцем, де панує невимушена атмосфера і люди відчувають себе комфортно. Місцем розумних речей, які збагачують кожен наш день. Місцем, яке як наші партнери, так і наші покупці з радістю називають .... будинком.

Ірина Чиликина

Директор компанії

Sophie Decor
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду