Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

SLV

Офіційний салон:EVROSVITLO

SLV - це німецькі світильники і системи освітлення, розроблені для оформлення житлових і офісних приміщень. Компанія була заснована в кінці вісімдесятих років минулого століття. На початку, її спеціалізацією було виготовлення приладів, призначених для ілюмінацій, створення світлових ефектів. Але через деякий час вона стала лідером на європейському ринку, пропонуючи дизайнерські прилади освітлення. Сьогодні в колекції бренду представлена світлотехніка для інтер'єру квартир, будинків, а також професійне висвітлення, зроблене в сучасному стилі, а також, прилади для паркових зон і вулиць.

У компанії виробляються джерела світла, які дозволяють реалізувати різні дизайнерські рішення. Вони застосовуються не тільки у внутрішніх приміщеннях, а й для підсвічування фасадів, сходах, холів, готельних номерів та ін. Світильники SLV також застосовуються в галереях - для підсвічування картин, експонатів або предметів інтер'єру. Більшість приладів володіє ексклюзивним дизайном, який відповідає вимогам оформлення сучасних інтер'єрів. Світлотехніка компанії має надійну конструкцію, що забезпечує функціональність кожного приладу. При цьому вона дозволяє створити домашню, теплу атмосферу в приміщенні. Різноманітний асортимент компанії дає можливість організувати гармонійну єдину концепцію для освітлення готелів, офісів, готелів, квартир і заміських будинків.

Компанія SLV постійно працює над впровадженням інновацій, її фахівці експериментують над створенням нових моделей приладів освітлення. Завдяки чому вона динамічно розвивається, знаходячи нові нестандартні шляхи створення світильників. Це дозволило добитися не тільки популярності у споживачів, але і зайняти лідируючі позиції на європейському ринку. Філософія компанії полягає в тому, щоб її світильники ЕсЕлВе повинні створювати святкові емоції, гарний настрій для жителів будинку і співробітників офісу. Тому створюють освітлювальні прилади для повсякденного застосування, які дарують тільки позитивний настрій, теплоту і затишок. Компанія активно впроваджує сучасні інноваційні технології, завдяки чому споживачі можуть економити кошти на використанні електроенергії. Крім того, застосування безпечних, екологічних матеріалів дозволяє піклуватися про навколишнє середовище.

Світлотехніка SLV буде не просто висвітлювати приміщення, даруючи м'яке світло, але і буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром зупинив ефектним доповненням. Тому виробник пропонує не тільки функціональні, ергономічні пристрої, але і володіють стильним, привабливим дизайном. Продукцію німецької компанії можна побачити в кафе, готелях, ресторанах, офісах і житлових будинках. В асортименті представлені люстри, бра, торшери, стельові, підвісні, точкові світильники, споти, трекові системи, настільні лампи, прожектора. А також вуличні декоративні моделі, прожектори. Всі вони виконані в різноманітних стильових напрямках: класика, кантрі, модерн, мінімалізм, хай-тек.

Гіпермаркет 4room пропонує купити світильники SLV для будинку, офісу, вулиці.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду