Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Simonswekr

Офіційний салон:Paolo Rossi

Simonswerk вважається одним з найвідоміших виробників дверної фурнітури. Оскільки вхідні двері називають візитною карткою будь-якого житла, в компанії намагаються створювати дверну фурнітуру, яка б забезпечувала безпеку і зручність у використанні. Вона пропонує фурнітуру для дверей, яка здатна витримувати великі навантаження, має презентабельний зовнішній вигляд, практична в експлуатації.

Бренд Simonswerk є одним з найстаріших в Європі, вона вже багато десятиліть займається виготовленням петель для дверей. І за тривалу історію свого існування, підприємство змогло створити фурнітуру для дверей, якість якої можна назвати еталонним. Високий попит мають петельні системи для металопластикових дверей. Вони відповідають всім технічним вимогам, мають привабливий дизайн.

Сьогодні на виробництві задіяні новітні технічні розробки, що дозволяє зробити продукцію бренду лідером на ринку фурнітури і тільки по всій Європі. Для виробництва дверних петель в компанії використовуються і надійні якісні матеріали. Саме тому дверна фурнітура бренду вважається еталоном якості і надійності. Петлі для дверей та інша дверна фурнітура Сімонсверк не потребує технічного обслуговування, відсутні, їм не страшна волога і підшипники не вимагають мастила. Це забезпечує довговічність і практичність використання продукції цього бренду. В асортименті представлені кілька сотень різних видів виробів. У компанії також подбали про те, щоб петлі були максимально надійними. Вони розраховані тривалий час експлуатації, мають різні типи регулювання. Дверні петлі можуть витримувати навантаження від 80 до 120 і більше кілограм.

Дверна фурнітура Simonswerk в Києві

Гіпермаркет 4room пропонує купити фурнітуру для дверей Сімонсверк в асортименті. Надійна, якісна продукція зробить Ваш будинок комфортним, безпечним і затишним.

Simonswekr
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду