Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

SHILO

Офіційний салон:EVROSVITLO

Компанія SHILO випускає різноманітні моделі сучасних освітлювальних приладів, які можуть використовуватися для облаштування інтер'єру в класичному і сучасному стилі. У компанії виробляють різні типи вбудованих світильників всіляких форм і габаритів. Завдяки чому можна підібрати моделі для створення оптимального рівня відчуття в будь-якому приміщенні.

Для виробництва приладів освітлення задіюється сучасне обладнання та інноваційні технології, які дозволяють випускати вироби високої якості за доступною ціною. Оригінальні стильні світильники SHILO популярні не тільки в Європі, але і за її межами. Їх лаконічний простий дизайн буде добре виглядати в інтер'єрах в стилі техно, хай -ТЕК. Вироби, виконані в біло-чорній кольоровій гамі і підійдуть для використання в торгових центрах, офісах. Компанія також пропонує прилади для організації освітлення в магазинах, також трекові системи для підсвічування вітрин. Всі вироби компанії прості у використанні і монтажі. Вони легко трансформуються під різні цілі. Особливість світильників в тому, що вони мають унікальну конструкцію, завдяки чому досягається легкість монтажу і висока естетичність приладу, і вони завжди виглядають дуже стильно й елегантно.

Задоволення потреб споживача - завжди в пріоритеті бренду. У компанії задіють не тільки інноваційні розробки, а й професіоналів з великим досвідом, високоякісні матеріали. Для цього задіють сталь, алюміній кращих марок. А також використовують сучасні технології обробки матеріалів. На підприємстві проводиться постійний контроль всіх етапів виробничого процесу - від створення проекту до готового виробу. Тому продукція бренду відрізняється великою міцністю і функціональністю. Світильники Шайло відрізняються високим рівнем виконання і відповідають всім побажанням покупця, які бажають отримати продукцію виняткової якості і комфортності.

Купити світильники SHILO пропонує гіпермаркет 4room в асортименті.

SHILO
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду