Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Savoy

Офіційний салон:LUXOR iluminacion

Компанія Savoy House виробляє світильники в класичному, сучасному, а також в замковому стилі. Це вироби високої якості з особливим оригінальним стилем, які привернуть шанувальників неординарних аксесуарів і предметів декору.

У колекції представлені не тільки моделі освітлювальних приладів для будинку, а й також вироби для вулиці, відкритих літніх майданчиків кафе, ресторанів. Власний стиль бренду відрізняється від конкурентів особливою філософією. У ньому переплітаються відразу кілька різних стильових напрямків. І це дозволяє створювати дизайнерам оригінальні, ексклюзивні моделі, які підійдуть для будь-якого інтер'єру і доповнять оригінальні рішення в оформленні житла. Адже основне завдання дизайнерів бренду - привернути увагу, здивувати і підкорити серця покупців. І оскільки світильники користуються великою популярністю у покупців, то значить компанії вдалося досягти своєї мети.

Сьогодні світильники Савой можна побачити не тільки в оформленні відомих готелів та ресторанів. Вони прикрашають і приватні квартири, будинки, і дозволять власникам підкреслити свій смак і індивідуальність. Світильники і люстри бренду збираються вручну, завдяки чому досягається високий клас виготовлення і ідеальне виконання самих дрібних елементів. Висока якість виробів досягається також завдяки ретельному контролю за виробничим процесом і тому споживачі можуть завжди розраховувати на тривалу роботу освітлювальних приладів.

В кожному виробі компанія намагається передати свою філософію, тому і створює унікальні екземпляри в яких переплетені різні стилі. Вони відразу ж виділяються на загальному тлі і не залишають нікого байдужим. Дизайн виробів не замкнутий в рамках стилістичних обмежень. Тому вони не втрачають свою актуальність і зберігають традиційну вишуканість. У колекції є не тільки люстри, настільні лампи, світильники, а також вуличні моделі, які відрізняються довговічністю і привабливістю. Розкішні світильники Savoy House можна порівняти з творами мистецтва. Особливо виділяються литі світильники, які мають ексклюзивне стилем виконання. Завдяки увазі до деталей і ретельного опрацювання всіх елементів в компанії створюють не просто оригінальні і стильні вироби. Вони будуть не виходити з моди протягом довгих років, залишаючись такими ж красивими і привабливими.

Купити світильники Savoy House можна в гіпермаркеті 4room.

Savoy
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду