Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Riperlamp

Офіційний салон:Елітне Світло

Люстри, лампи Riperlamp - ідеальне рішення для будь-якого дизайну. Поєднання старовинних традицій із новітніми технологіями зробило вироби бренду бажаними для багатьох покупців. З компанією співпрацюють багато відомих архітектори, дизайнери, які вважають за краще вибирати оригінальні за своєю стилістикою світильники, які будуть створювати гармонію в інтер'єрі.

Riperlamp - одні з кращих приладів освітлення, представлених на ринку Європи. Вони володіють унікальним шармом і особливим стилем. Колекція світильників виконана в стилі класичному і неокласичному стилях. Компанія спеціалізується на виготовленні джерел світла для готелів, церков, театрів, резиденцій державних діячів і президентів. Але в асортименті є і світильники для будинків, офісів, громадських приміщень. Продукція компанії постачається в різні країни світу. Вона вже протягом декількох десятків років є еталоном якості та визнана на світовому рівні.

Для створення унікальних моделей використовуються бронза, кераміка, вишуканий декор з золота, срібла та ін. А також традиційні техніки обробки матеріалів. Завдяки чому досягається бездоганна якість виробів. Деякі світильники робляться вручну, що також впливає на якість продукції. До того ж, наявність унікальної системи контролю дозволяє виключити навіть найдрібніші шлюб на початковому етапі виготовлення і не допустити його поява в продажу. А використання унікальної технології фарбування робить вироби бренду неймовірно довговічними і практичними. На фабриці створена методика, яка дозволяє надавати металу унікальні відтінки з різними ефектами. Класичний стиль виробів доповнюється характерними іспанськими нотками, які явно відчуваються в дизайні. Завдяки розкішній кольоровій палітрі можна створюються люстри, бра, торшери і лампи, максимально відповідні стилю оформлення приміщення.

Світильники Riperlamp представлені у великому асортименті в нашому гіпермаркеті 4room.

Riperlamp
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду