Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Radaway

Офіційний салон:Home Sketch

Польська компанія «Radaway» - один з найвідоміших виробників дизайнерських душових кабін і комплектуючих до них. Компанія почала свою діяльність в 2002 році, і за весь час існування зуміла знайти бездоганну репутацію у покупців. Філософія компанії спрямована на створення практичних, довговічних речей, які сприятимуть поліпшенню побуту і комфорту життя.

Головний пріоритет - виробництво безпечної і якісної продукції. Відмінною рисою компанії «Radaway» вважається конструювання індивідуальних оригінальних душових кабін на замовлення. На виробництві виготовляють душові кабіни, піддони, душові двері, шторки та ін.

Кожна колекція перед офіційним запуском продажів обов'язково проходить ряд тестів на перевірку надійності та довговічності. Крім цього ретельне увага приділяється функціональності, ергономіці, а також існуючим віянням дизайну сучасних душових кабін і аксесуарів. Компанія «Radaway» діє згідно з прийнятими нормами якості, що підтверджується наявністю декларацій і сертифікатів відповідності європейським стандартам.

Euphoria, Premium Plus, Treviso, Giaros, Almatea, Samos, Argos, Classic, Torrenta, Siros, Twist, Vesta Delos, EOS, Doros, Espera, Indos тощо. - основні колекції компанії «Radaway». Кожна з них дозволяє оформити ванну кімнату у відповідності з класичними та сучасними тенденціями. У колекціях представлені як бюджетні, так і елітні моделі душових кабін і комплектуючих до них. Незважаючи на ціну, компанія «Radaway» завжди може гарантувати високу якість своєї продукції.


Radaway
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду