Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Porta Vita

Офіційний салон:Твоя кімната

Porta Vita - паркет, ідеально передає природну красу натурального дерева. Це ексклюзивні підлогові покриття, які зроблять будь-яке приміщення унікальним, надавши його атмосфері нотки натуральності. Адже масив дуба, ясена, покладений на підлозі, кращим чином надає благородство всьому оформленню інтер'єру, робить його більш затишним.

Масивна дошка Porta Vita - покриття для підлоги високої якості, екологічне та безпечне. Її виготовляють з деревини листяних порід ясена, дуба, які проходять ретельний відбір. Матеріали закуповують у перевірених постачальників. Наприклад, для покриття поверхні дошки використовують масло німецького виробництва, яка не має в своєму складі небезпечні для здоров'я речовини. При цьому воно відмінно підкреслює природну красу текстури дерева. Масло дозволяє дереву дихати, захищаючи дошку від проникнення всередину вологи і пересихання. Підлоги цього бренду також відрізняються практичністю. Вони не складні у догляді, мають водовідштовхувальні властивості. Будь-які плями з поверхні паркету видаляються просто і безслідно.

У колекції паркету компанії Порта Віта представлені різні вироби - від ексклюзивних моделей, зроблених з дуба до елегантних покриттів з ясена. Паркет має різну структуру поверхні і колірні рішення. Все залежить від використовуваної породи деревини. Завдяки різноманітності тонувань, використовуваних способів обробок поверхонь створюються оригінальні паркетні дошки, які будуть відмінно доповнювати класичні, сучасні інтер'єри.

Компанія за десятирічну історію свого існування зуміла накопичити багатий досвід в сфері виробництва підлог, що володіють високим рівнем якості. Це підтверджується високим попитом і популярністю у споживача. Дошка паркетна Porta Vita виготовляється із застосуванням високотехнологічного імпортного устаткування, яке забезпечує максимальну точність геометрії і відповідність всім прийнятим нормам, стандартам. При обробці поверхонь використовуються різні техніки - брашірованіе, состаривание тощо. Це дозволяє задовольняти різні запити споживачів, які бажають отримати ексклюзивні підлогові покриття. Завдяки чому виходять міцні, зносостійкі, красиві покриття для підлоги.

Паркет Порта Віта прекрасно відповідає смакам сучасної людини. Він відображає його прагнення оточувати себе тільки стильними, якісними речами. Підлоги з натурального дерева зададуть особливий тон в приміщенні, надавши йому вишуканість і благородство. Великий асортимент тонувань дозволяє вибирати потрібні колірні рішення і розставляти ефектні акценти в інтер'єрі спальні, кабінету або вітальні.

Купити паркетну дошку Порта Віта Ви можете в великому асортименті в нашому гіпермаркеті.

Porta Vita
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду