Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Panaget

Офіційний салон:Твоя кімната

Panaget - популярні французькі паркетні покриття, які гармонійно поєднують досвід та інновації, практичність і стильну вишуканість.

Компанія почала свою роботу в 1929 році, і її можна назвати одним із старожилів ринку паркету Франції. Але вона засновує свою роботу не тільки на накопиченому з роками досвід, а й успішно впроваджує інноваційні розробки у виробництво продукції: обробку поверхонь, використання спеціальних захисних покриттів і ін.

Філософія компанії полягає в гарантуванні споживачам бездоганності якості паркету, випускаючи кожен виріб без найменшої вади і недоробок. Тому в процесі виробництва контролюється кожен етап і регулярно проводиться удосконалення технологічних процесів. Завдяки чому і досягається високий рівень виготовлення продукції французького бренду. Паркет дуже простий в монтажі, і укласти його можна навіть без допомоги фахівця.

В асортименті компанії представлено понад двісті різних видів підлогових покриттів. Для яких використовуються чотирнадцять різних порід дерева і двадцять чотири типи фінішної обробки. У колекції виробів Панаже є покриття, що мають однорідну текстуру і колір, а також класичні моделі в точності повторюють текстуру натуральної деревини. Є в модельному ряді покриттів і вироби з ефектом зістареної, які можна використовувати при оформленні кімнати в стилі кантрі.

Ламінат Панаже відповідає нормам і стандартам Євросоюзу, він безпечний для здоров'я людей і тварин. Покриття не містять шкідливих речовин, наприклад формальдегідів. Сировина для виробів застосовують виключно натуральне і екологічне -Деревина порід бука, дуба, каштана. Але перевага віддається саме масиву дуба, який росте у Франції. При цьому на фабриці використовуючи дерева для своїх статей, дбають про збереження навколишнього середовища. Тому намагаються натомість висаджувати нові, зберігаючи баланс лісового спадщини для майбутніх поколінь. Крім того, паркет Panaget має різні покриття - лак, тонуючий засіб. Але всі вони не мають в своєму складі речовин, що несуть шкоду здоров'ю людей і навколишньому середовищу. Тому покриття цієї компанії можна стелити в житлових приміщеннях, дитячих, громадських установах.

Купити покриття для підлоги Panaget пропонує наш гіпермаркет. В асортименті є різні моделі паркетин дошки, яка відмінно впишеться в інтер'єр в стилі класик, прованс, кантрі та ін.

Panaget
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду