Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Ozzio

Офіційний салон:RIM

Бренди, які спеціалізуються на вузькому напрямку завжди домагаються успіху в своїй справі. Адже вони можуть зосередити свої зусилля на створенні унікальних виробів, що володіють особливою харизмою. І компанія Ozzio - тому гарне підтвердження. Вона займається виробництвом столів, стільців і крісел, що дозволяє удосконалювати свої моделі до нескінченності. Бренд відмінно зарекомендував себе на італійському і світовому меблевому ринках і створив свій впізнаваний усіма стиль.
Стільці і столи Ozzio виготовляються з урахуванням сучасних реалій і катастрофічної нестачі місця в оселі сучасної людини. Тому під маркою бренду створюється меблі-трансформер, яка дозволяє заощадити місце в будинку і задовольнити потреби споживача. Так, всі вироби компанії є максимально ергономічними і мега функціональними. Звичайний стіл перетворюється в консоль, крісло - складається до неймовірних розмірів, а журнальний столик за помахом руки стане повноцінним столом.
Крім компактності, меблі компанії Ozzio може похвалитися розмаїттям моделей і високою якістю матеріалів. Для м'яких меблів фірма використовує високоякісну шкіру і текстиль, а для корпусних меблів застосовується широка палітра лакового покриття і шпону. Що стосується стилю, то в компанії випускають вироби в сучасному стилі, такі предмети інтер'єру завжди гармонійно впишуться в сучасний будинок.
А в доповненні до цього покупців чекає і доступна вартість на продукцію, що і дозволяє обзавестися меблями Ozzio майже кожному. І зробити Ви це можете в нашому гіпермаркеті 4room. Вас чекає багатий асортимент моделей стільців, столів для кухонь, дитячих, віталень і ін.

Ozzio
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Кресло CAROL
Салон: RIM
Э в наявності
24 371 грн. 40 600 грн