Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Moretti Luce

Офіційний салон:Елітне Світло

Moretti Luce - це великий вибір різноманітних світильників для будинку, а також приладів для вуличного освітлення. Сьогодні в асортименті налічується 12 тисяч різних моделей, які представляють собою унікальне поєднання металу і високоміцного скла. Саме цей дует двох різних по суті матеріалів і дозволяє компанії створювати ефектні моделі приладів для різних стильових напрямків інтер'єру. Світильники Moretti Luce цінують також за високий клас виготовлення, надійність і довговічність. Дизайн виробів компанії відрізняється строгістю і лаконічністю, при цьому вони виглядають дуже романтично. У них відчувається особлива самобутність і дух морських подорожей. Морські мотиви, які переважають в колекції додадуть завершеності інтер'єру. Сьогодні компанія пропонує вироби для сучасного, класичного, вінтажного стилю, а також кантрі. Все це дозволяє надавати легкість простору приміщення. Крім того, використання різних відтінків і незвичайне поєднання кольорів відразу привертає увагу споживачів. Такі лампи і бра завжди даруватимуть атмосферу затишку і гармонії в житло. В асортименті є не тільки світильники для внутрішнього застосування, а й зовнішнього. Прилади можна використовувати для оформлення відкритих майданчиків, для вулиці і садових майданчиків. Красиві предмети освітлення прикрасять будь-який заміський будинок, яхт-клуб або більярдну.

Moretti Luce сьогодні має репутацію самого надійного постачальника освітлювальних приладів, здатних до найвищої якості. Ні не дивно. Адже, компанія намагається йти в ногу з сучасними інноваційними рішеннями. І тому постійно проводить дослідження новітніх розробок і впроваджує ці технології в своє виробництво. До того ж, вона працює тільки з безпечними, екологічними матеріалами і використовує сучасні ефективні способи обробки металу і скла, а також світлодіодні технології.

Наш гіпермаркет 4room пропонує великий вибір світильників Моретті Люс. І Ви зможете знайти найкращі варіанти моделей освітлювальних приладів для своєї квартири або заміського будинку.

Moretti Luce
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду