Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Mistic

Офіційний салон:City Light

Компанія Mistic черпає натхнення виключно в світлі. Вона абсолютно резонно вважає, що дизайн освітлення є справжнім мистецтвом. Тому намагається створювати гармонійний баланс між красою, практичністю і функціональністю в своїх виробах. Це і є головним секретом успіху продукції бренду.

Головна родзинка виробів бренду - справжня магія, яку створюють світильники Містик в приміщенні. Адже в компанії вважають, що вони є одним з основних елементів в будь-якому просторі. І створюючи світильники вона створювати унікальні предмети інтер'єру для житла. Дизайн освітлювальних приладів цього бренду поєднує елегантність і сучасність, завдяки чому можна надати нотки індивідуальності будь-якому приміщенню. Світильники по-своєму унікальні, з ними можна ефектно і дуже витончено доповнити спальню, вітальню, дитячу. У них немає зайвих деталей, зайвого пафосу, завдяки чому дуже легко розставити потрібні акценти в інтер'єрі.

Перевагою світильників Mistic є також їх функціональний, надійність і практичність. Для виготовлення освітлювальних приладів в компанії використовують інноваційні технології та високоякісні матеріали. Це дозволяє випускати джерела світла, які будуть створювати необхідний рівень освітлення в кабінеті, спальні, вітальні. До особливостей світлотехніки бренду можна віднести те, що вони можуть змінити напрямок променя і робити яскраві акценти на певних зонах приміщення. Крім того, світильники Містик можна використовувати для поділу на зони приміщення і цим користуються багато дизайнерів. У колекції представлені вироби, які володіють індивідуальним характером. Кожна модель має цікавий дизайн і буде створювати цікаві світлові ефекти в житло. В асортименті є вбудовані точкові світильники, які можна використовувати не тільки для житла, але і для готелів, торгових центрів та ін.

Гіпермаркет 4room пропонує купити різні моделі світильників Mistic за доступною ціною.

Mistic
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду