Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

MILLEFIORE

Офіційний салон:CAVIO
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Італійський бренд Millefiori Milano славиться виробництвом унікальних, селективних ароматів для приміщень і предметів декору для інтер'єру. Вся продукція компанії має яскраві відмінні риси від інших представників цієї галузі на ринку. Вона спеціалізується на створенні найвищої якості натуральних ароматів для будинків, офісів та ін ..
Асортимент може запропонувати ароматичні дифузори з паличками, каталітичні аромалампи, ароматизатори для салонів автомобілів, дизайнерські, ультразвукові Аромадіффузори і аромакераміку. Кожна модель має свій неповторний образ і дизайн.
Аромати основа компанії і її особливість, адже все, що виготовляє бренд, має відношення до ароматів. Експерти лабораторії Millefiori-Milano створюють парфумерні композиції для інтер'єрів. Для цього вони використовують виключно натуральні компоненти. Всі вироби виготовляються в Італії з натуральних еко-компонентів і є зразком безпеки якості. Залишитися байдужим до елементів декору Millefiori Milano просто неможливо, адже вони створюють унікальну, затишну і романтичну атмосферу, дарують неймовірно приємні емоції. Безліч ароматичних варіацій і моделей флаконів, допоможуть перетворити приміщення і підкреслять особливості стилю інтер'єру, способу життя власників будинку. Використовуючи ароматизатори Millefiori в приміщенні, в салоні автомобіля, на одязі і текстилі, можна надати їм нотки вишуканості та індивідуальності.
Ненав'язливість і натуральність запаху, екологічні інгредієнти, італійська витонченість дизайну і запаху - ось переваги, які принесли величезний успіх компанії і роблять її лідером в своїй галузі.
У гіпермаркеті 4room можна купити ароматизатори, предмети декору Millefiori Milano.

MILLEFIORE
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду