Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

MIGANI

Офіційний салон:CAVIO

Італійський декор і текстиль MIGANI називають втіленням вишуканого стилю і бездоганно високої якості. Для його виготовлення використовують тільки висококласне сировина, що поставляється тільки виключно перевіреними постачальниками. Все це дозволяє забезпечити покупцеві довговічність, практичність використання виробів. В асортименті продукції бренду представлені оригінальні аксесуари для будинку - текстиль, декор, вази, підставки, скатертини і багато іншого. Вони добре відомі європейському покупцеві і вже давно завоювали їх любов.

Чудовий текстиль Мігані виготовляється з екологічних натуральних матеріалів, які проходять ретельну обробку. Над дизайном трудяться найкращі художники. Для виготовлення виробів використовується натуральні тканини, деревина, високоякісні матеріали і сучасні технології. Тому компанія щороку радує своїх шанувальників цікавими різноманітними моделями, в яких поєднуються різноманітність палітри кольорів і цікавих дизайнерських рішень. Особливо виділяються предмети декору. Оригінальні форми і дизайн кавових журнальних столиків, свічників, підставок під квіти відразу привертають увагу неординарністю стилю. Тож не дивно, що багато дизайнерів інтер'єру люблять використовувати їх для декорування приміщень. Серед стильових напрямків в компанії віддають перевагу саме ар деко, який дає велику свободу для польоту фантазії.

Декор MIGANI є найкращим варіантом для того, щоб зробити інтер'єр будинку більш різноманітні. Унікальні вироби компанії завжди будуть родзинкою будинку.

Купити текстиль і декор Мігані Ви можете в нашому гіпермаркеті 4room.

MIGANI
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду