Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Merx

Офіційний салон:Merx
  • Країна:
    Україна
  • Напрямок:

MERX - компанія, яка на меблевому ринку країни відома вже з 1993 року. Вона міцно закріпилася на лідерських позиціях завдяки постійному прагнення до розвитку і роботі над вдосконаленням якості продукції.

За час роботи компанія створила десятки тисяч надійних і комфортних спальних і віталень гарнітурів, практичних і функціональних кухонь і прихожих. А також забезпечила зручними меблями безліч відомих фірм, ресторанів, салонів, готелів. Меблі MERX купити можна не тільки в великої дилерської мережі України. Продукція бренду продається в Прибалтиці, США, Великобританії, Австралії, Канаді.

В меблевій колекції бренду представлені десятки унікальних моделей кухонь, стінок, ліжок, комодів, столів, стільців, офісні меблі та ін. Вони виконані в сучасному, класичному і неокласичному стилях. Вражає розкішшю колірна палітра, яка налічує кілька десятків відтінків від стриманих пастельних до яскравих виразних.

Чому обирають меблі MERX?

Якість і неперевершена надійність - ось, що в першу чергу привертає споживачів. Сертифікація виробництва за стандартом ISO яку має компанія, передбачає співробітництво виключно з світовими виробниками комплектуючих, фурнітури та ін.

Для своїх виробів MERX використовує екологічне сировину. Особливо славиться бренд фасадами з натурального дерева, які прикрашають ручним різьбленням і витонченими декоративними елементами. В якості покриття поверхонь використовуються лаки виробництва Італії, Швейцарії, безпечні для здоров'я.

Для стільниць використовується міцний кварц, який не боїться подряпин, не вбирає неприємні запахи і вологу. Також використовується акрил, постформінг. Ретельно підбирається і фурнітура для ящиків, висувних корзин, полиць, дверей. Завдяки чому забезпечується мінімум шуму і максимально комфортне використання.

Меблі для дому MERX в Києві

У колекції 4room.мебель МЕРКС представлена ​​величезному асортименті. Презентабельні, надійні, функціональні, комфортні і прості в зверненні вироби для Вашого будинку, можна підібрати в салоні або у віртуальній вітрині.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду