Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

MaisonFire

Офіційний салон:Мир Интерьерных Решений

MAISONFIRE: БІО ТА ЕЛЕКТРИЧНІ КАМІНИ, ДЕРЕВ'ЯНІ І ПЕЛЕТНІ ПЕЧІ

Якщо ви цінуєте чарівність і ту чарівність, яку тільки камін може надати навколишньому середовищу, якщо ви хочете вільно обирати місце для каміна без використання труби, якщо ви не хочете зберігати брудне або громіздке паливо, або будь-яке технічне обслуговування, maisonFire - це рішення.

Як частина групи, заснованої в 1962 році, maisonFire з середини 90-х років пристрасно займається захоплюючим світом камінів, виробляючи каміни високого дизайну і простого встановлення в Мілані, використовуючи великі інновації та технічні й стилістичні експерименти.

З метою об’єднання інтересу до нових видів палива, таких як біоетанол, і нових технологій, таких як електричні водяні каміни, з вашою потребою в елегантності і простоті використання, maisonFire створює меблеві каміни як для житлового сектора, так і для громадських місць, від готелів до ресторанів.

Дві колекції продуктів, об'єднані спільною ниткою: технічна досконалість і інтригуюча вишукана форма.Каміни на біоетанолі - елегантний спосіб прикрасити будинок зі смаком і без забруднення.

Унікальні вироби з високим дизайном створені для поліпшення будь-якої обстановки. Швидка і проста установка з відкритим і збудливим полум'ям, але без димоходу.Електрокаміни з технологією Opti-myst®: неймовірний ефект вогню і диму за рахунок випаровування води з нескінченно малою витратою без ризику і димоходу. Керується  пультом дистанційного управління, щоб насолодитися чаруванням полум'я і теплом камінів за допомогою однієї кнопки. 

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду