Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

MAB

Офіційний салон:Primo Studio
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Меблі MAB особлива тим, що вона здатна на неймовірне - вона зростає разом зі своїм власником. Адже продукція цього італійського бренду призначена для дітей і підлітків. У компанії постійно тримають руку на пульсі меблевої моди і враховують потреби молодих людей і тому пропонують вироби, які будуть супроводжувати дитину від їх перших днів життя і до часу коли він стане дорослим.

Для виготовлення продукції задіюються екологічні, надійні і довговічні матеріали, а також, інноваційні технології. Завдяки чому меблева фабрика досягає максимальної комфортності, міцності і функціональності кожного виробу. А також це дає можливість вирішувати навіть найважчі завдання в організації інтер'єрів дитячих кімнат. Італійська компанія поставляє дитячі меблі в різних стильових напрямках, що дозволяє підібрати варіант, який оптимально підійде для дитини і впишеться в інтер'єр житла.

Меблі для дітей МАБ - це раціональні і практичні рішення для облаштування дитячої. У такій в такій кімнаті ніколи не буде тісно, ​​незручно або небезпечно жити або грати дитині. Продукція бренду володіє бездоганним якістю, високим рівнем безпеки.

Для розробки проектів дизайну виробів в компанії задіють не тільки художників, конструкторів, технологів, а й дитячих психологів, лікарів. Завдяки створюються вироби не тільки унікальні за своїми конструкції в формі. Це меблі, яка відрізняється від інших за своїми колірним рішенням, габаритам і комплектації. Саме тому продукцію MAB вважають однією кращий для дітей і підлітків різних вікових груп і статей.

У колекції меблів цього італійського бренду є яскраві барвисті спальні для дівчаток і хлопчиків, які допомагають розвиватися дитині, забезпечують комфортний, безпечний сон, веселі і забавні ігри, а також допомагають налаштуватися на навчання. Кожен модельний ряд створюється відповідно до певною тематикою. Для забезпечення різнопланових смаків дітей в асортименті компанії можна побачити практичні модульні рішення для приміщень різних габаритів. З нею можна оптимально організувати простір в дитячій, де буде зона для відпочинку, навчання і сну.

У колекції продукції передбачені варіанти з одним, двома і трьома спальними місцями, тому кожна родина зможе обрати для себе відповідне варіанти.

Дитячі гарнітури MAB в Києві

Купити меблі МАБ можна в гіпермаркеті 4room. Красиві, надійні і зручні дитячі подарують Вашій дитині комфорт і радість.

MAB
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду