Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

LUXOR iluminacion

Офіційний салон:LUXOR iluminacion

Ефектні ексклюзивні моделі люстр, бра, торшерів, настільних ламп і інших моделей освітлювальних приладів представлені в колекції бренду LUXOR iluminacion.

Настінні і підлогові світильники виконані переважно в стилі модерн і відразу ж звертають на себе увагу своїм незвичним ексклюзивним декором. Вироби виготовлені з використанням сучасних технологій кращими європейськими дизайнерами і не можуть не привертати погляди. Адже світильники бренду будуть не просто вписуватися в інтер'єр і виступати в ролі традиційних освітлювальних приладів, а скоріше - яскравих ефектних штрихів, які роблять оформлення інтер'єру завершеним і гармонійним.

Розробники постаралися втілити новітні сучасні ідеї в своїй продукції і тому люстри, лампи, бра більше схожі на прикраси і предмети декору, ніж на звичні прилади освітлення. Вони припадуть до смаку тим, хто цінує смак і витонченість стилю. Саме тому вироби компанії будуть кращою прикрасою для будинку. Адже LUXOR iluminacion - незвичайні унікальні предмети освітлення з якими можна відчути, що таке справжнє втілення мистецтва в звичайних традиційних предметах. Вони дають можливість створити особливу вишукану атмосферу в будь-якому житлі. Світильники цього бренду будуть бездоганно вписується в інтер'єр, задаючи особливий тон всьому оформленню житла. Дизайн виробів бренду - прекрасний вибір для тих, хто бажає оформити будинок в сучасному стилі. Всі світильники, які представлені в колекції привертають прекрасним декором. Особливо виділяються моделі настінних ламп у вигляді квіткових бутонів. Які стануть чудовою прикрасою вітальні або спальні.

Купити світильники LUXOR iluminacion пропонує гіпермаркет 4room. Вас чекає кращий вибір люстр, бра, лам, виконаних в сучасному стилі.

LUXOR iluminacion
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія