Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Lucis

Офіційний салон:Елітне Світло

Lucis - чеські світильники, які можна назвати зразком оригінальності стилю і практичності. Компанія прагне продовжувати традиції виробництва скла, яким славляться чеські майстри в усьому світі. У ній завжди робили ставку на сучасний стильний дизайн, вона випускає оригінальні моделі світлотехніки, що володіють незвичайними формами.

Світильники Lucis отримали визнання у всьому світі завдяки своєму унікальному характеру. Вони також приваблюють своєю прекрасною функціональністю і надійністю у використанні. Сьогодні вироби компанії є незмінними учасниками різних міжнародних виставок, ярмарків, на яких вони займають призові місця. У компанії використовують не тільки традиційні методики створення світильників, але і активно впроваджують у виробництво інноваційні технології. Це, а також використання авторського дизайну і високий рівень виконання виробів і зробило такими популярними продукцію компанії.

Колекція виробів Lucis - унікальна, в ній практично неможливо знайти однакові люстри, бра, лампи і торшери. Скло для плафонів роблять на основі старовинних традицій чеських склодувів. Саме тому зроблені із застосуванням ручної праці скляні абажури для світильників компанії виходять не просто красивими. Кожен з них унікальний, адже дуже важко знайти однакові моделі. Крім того, особливим дизайн люстр або бра робить декор - позолота, підвіски, вони надають їм особливий шарм і індивідуальність. Простота, легкість, лаконічність ліній і форм саме ці риси відрізняють світильники від інших. Стиль виробів представлений в лаконічному модерні, вишуканою класиці. Будь-який вибраний в колекції продукції бренду зробить інтер'єр ексклюзивним і стильним.

Наш гіпермаркет пропонує чудовий вибір світильників Lucis, купити їх можна у віртуальній вітрині, не виходячи за поріг свого будинку.

Lucis
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду