Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Ledix

Офіційний салон:City Light

Світильники Ledix - це інтелектуальні світлодіодні предмети освітлення, найвищої якості з сучасним дизайном. Незважаючи на лаконічність дизайну вони привертають різноманітністю і багатством дизайну, а також своєю чудовою функціональністю. Прилади відкривають широкі можливості для облаштування підсвічування інтер'єру будинку або територій будівель в різних стильових напрямках.

Компанія пропонує масу різних моделей і всі вони мають різноманітне функціональне призначення - починаючи від підсвічування робочих поверхонь кухонь, меблів, фасадів, сходів, а також інших видів декоративних підсвічувань. Колір світла може бути варіюватися від холодного білого або теплого до кольорового динамічного. Корпус світильника може мати кілька форм - квадратну, трапецієподібну, круглу, і мати кольору - алюмінієвий, графітовий, старого золота, нержавіючої сталі.

Переваги світлодіодних світильників не тільки в інноваційному дизайні, але і про те, що вони енергоефективні та мають довгий термін експлуатації при безперервному світіння. Прилади можуть працювати до десятки тисяч годин. Для виготовлення продукції в компанії застосовують тільки якісні матеріали і надійні світлодіоди американських виробників. Вироби компанії мають високий рівень збірки, і перевага віддається ручної роботи. Особлива увага приділяється безпеці та екологічності приладів освітлення. У процесі виробництва не використовується ртуть, тому вони нешкідливі в використанні. Світильники Ледікс мають інтелектуальне управління і можуть використовуватися як для дротових, так і бездротових рішень в оформленні інтер'єру. Завдяки чому можна створювати оригінальні стильні рішення для дому або вулиці. Прилади мають широкий діапазон використання, вони дуже функціональні. Наприклад, з ними можна реалізовувати цікаві рішення по дизайну і планування приміщень, не тільки житлових, але і громадських закладів. Крім того, вироби бренду дозволяють економить енергоспоживання, вони мають низьку тепловіддачу і можуть пропрацювати більше 10 років.

Купити світильники Ledix можна в нашому гіпермаркеті 4room.

Ledix
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду