Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00.

Lago

Офіційний салон:RIM
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Меблева фабрика Lago була заснована ще в минулому столітті. Її історія почалася в кінці 19 століття. Її засновник займався столярним ремеслом в Венеції. Згодом його діти продовжили справу батька і вже запустили майстерню по виготовленню двоспальних ліжок, а також випускали меблі для передпокою. У вісімдесятих роках минулого століття компанія почала розширюватися і в колекції з'явилися не тільки предмети інтер'єру для вітальні та спальні. А ось 21 століття ознаменувався розширенням компанії. Сьогодні бренд має оборот в 30 млн євро і 400 меблевих магазинів по всьому світу.

Меблі Лаго - це ексклюзивні, нетривіальні інноваційні предмети інтер'єру, які виходять за традиційні рамки стандартів. Вироби бренду створені для того, щоб перетворювати простір робити його надзвичайно оригінальним. Привносячи нові грані в традиційне сприйняття інтер'єру, в компанії створюють цікаві меблеві дизайни для сучасного житла. У колекції є здаються простими за формою, вироби, але їх конструкція в реальності дуже незвичайна і неповторна. Наприклад, моделі стінок які складені з кубів, немов переносять в майбутнє, порушуючи звичні для всіх уявлення про те, що меблі повинні мати строгі, прямі лінійні форми. Багато ізедлія зроблені так, що здається, що вони немов балансують в просторі, зависаючи в невагомості. І завдяки цій неординарності, компанія завоювала чимало шанувальників і не тільки серед звичайних покупців, але і відомих персон. Особливо тих, хто пов'язаний з творчістю - артистів, співаків. Пропонуючи модульну систему, компанія немов запрошує взяти участь в створенні нових цікавих предметів інтер'єру. І кожен власник зможе змінювати конфігурацію стін, облаштовуючи простір на свій смак щороку. І отримуючи і нові цікаві форми, тим самим створюючи неординарне екстравагантні інтер'єри.

Меблі Lago ще має виразні, яскраві колірні рішення і при цьому володіє лаконічним мінімалістичним стилем і формами. Тому її так люблять використовувати дизайнери. До того ж, вона дозволяє раціонально використовувати місце в приміщенні. А гра кольору і форм дозволяє реалізувати бажання власника в питанні практичності житла. Меблі Лаго в Києві

Купити меблі Lago - столи, стінки, шафи, крісла - пропонуємо в онлайн-вітрині гіпермаркету 4room. Оригінальний дизайн і незвичайні форми зацікавлять шанувальників всього нестандартного.

Lago
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду