Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

LA SIESTA

Офіційний салон:Altano outdoor concept

Комфортна меблі для саду LA SIESTA, а також аксесуари для активного відпочинку і туризму, зручні підвісні гамаки прикрасять сад і терасу заміського будиночка - все створено для насолоди відпочинком. Компанія орієнтується на виготовленні екологічної безпечної меблів, які забезпечать сучасній людині максимум комфортності і можливість відмінно розслабитися.

Щорічно колекція продукції бренду поповнюється новими фасонами меблів для саду та моделями гамаків. В основу виробів взято культурну спадщину і спосіб життя жителів Латинської Америки. Саме тому вибираючи продукцію цієї компанії можна привнести в інтер'єр або ландшафт свого заміського будинку легку, безтурботну атмосферу способу життя латиноамериканців.

У колекції компанії представлені унікальні підвісні гамаки, які можуть використовувати не тільки туристи під час подорожі, але і для сімейного відпочинку в саду або на терасі заміського будинку. В асортименті представлені моделі не тільки для дорослих, а й для дітей, а також, для новонароджених. Вироби оснащені унікальною системою кріплення. Завдяки чому можна підвісити гамак в зручному місці, надійно закріпивши його. В асортименті LA SIESTA також є і унікальні моделі підвісних стільців, які відрізняються високим рівнем довговічності і комфортабельності. У них навіть залишаючись сидить прямо можна відмінно розслабитися і чудово відпочити.

У компанії впевнені, що вирушаючи в подорож обов'язково потрібно захопити набір свого спорядження і зручний гамак. Він дозволить насолодитися відпочинком і розслабитися під час подорожі. А також стане відмінним спальним місцем в подорож. До того ж сучасні конструкції дозволяють підвісити відразу кілька гамаків на одній гілці і насолоджуватися релаксом. На виробництві постійно намагаються удосконалити конструкцію гамаків і підвісних систем, щоб забезпечити надійність і комфортність для тих, хто хоче насолодитися неймовірно комфортним відпочинком. І для цього використовуються не тільки високоякісні натуральні матеріали, а й сучасні технології. Девіз компанії - Клієнт на першому місці. Тому дана філософія і дозволяє створювати надійні і довговічні в експлуатації і моделі садових меблів і гамаків Ля Сієста.

Купити садові меблі, гамаки LA SIESTA можна в гіпермаркеті 4room.

LA SIESTA
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду