Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

KFV

Офіційний салон:Paolo Rossi

Німецька компанія KFV виготовляє надійні магнітні замки і дверну фурнітуру для будинку. Пропоноване нею використання магнітної системи для закриття дверей, забезпечує відсутність шуму і безпеку. Вона робить експлуатацію дверей ще більш практичною і зручною. Замки KFV мають кілька типів запору, вони зручні в відкриванні та закриванні, і призначаються для універсального використання. Їх оснащують сучасної противовзломной захистом, 8 кратним замиканням. Наприклад, деталі основного замку оснащені протидії розпилювальний системою і розкрити насильно його буде досить проблематично. Вироби цього бренду відповідають міжнародним нормам і стандартам. Але замки мають не тільки високий ступінь безпеки. Їм також не страшні значні навантаження. Вони спокійно витримають багаторазове відкривання - закривання. До того ж, компанія приділяє серйозну увагу підбору матеріалу, забезпечуючи ідеальну довговічність і функціональність кожного виробу.

У компанії також виготовляють різні види дверної фурнітури. Як і замки, вона відрізняються високим рівнем безпеки і надійності. Вироби компанії оснащуються елементами загартованої сталі, яка збільшує міцність. Дверну фурнітуру компанії використовують для вхідних, дворових, підвальних і квартирних, а також міжкімнатних дверей. Вона може мати різну форму, висоту. Фурнітура для дверей KFV прекрасно справляється зі складними кліматичними умовами і прослужить досить тривалий проміжок часу.

Замки КФВ в Києві

Купити дверну фурнітуру і замки KFV пропонує гіпермаркет 4room. Вибравши продукцію цього бренду Ви забезпечите безпеку свого житла.

KFV
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду