Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Kerasan

Офіційний салон:Home Sketch

Компанія «Kerasan» почала свою діяльність в італійському місті Чивита-Кастеллана в 1960 році. Діяльність фабрики спрямована на виробництво високоякісних меблів і сантехніки для ванних кімнат. Виробництво успішно поєднує новітні технології і традиційні секрети майстерності професійних ремісників, що дозволяє компанії випускати сантехніку, що вважається однією з кращих на світовому ринку. Продукція компанії «Kerasan» -це дивовижний мікс стилів, креативних дизайнерських рішень, оригінальності кожного виробу і передових технологій.

Італійська сантехніка бренду «Kerasan» може похвалитися своїми естетичними і практичними якостями, завдяки яким вона гідно вписується в найрозкішніші і елегантні інтер'єри ванних кімнат. Санфаянс від «Kerasan» відрізняється досконалістю форми і конструкції, над якими працюють кращі майстри. Завдяки цьому сантехніка зручна, комфортна і дуже ергономічна. Догляд за меблями і сантехнікою для ванних кімнат від «Kerasan» простий і не вимагає зайвих зусиль.

Однією з найпопулярніших в асортименті компанії вважається колекція Retro. Вона оптимально вписується в сучасний і класичний інтер'єр ванної кімнати. Всі вироби в колекції Retro відрізняються чудовою якістю кераміки, бездоганним дизайном і формами. Крім цього в асортименті «Kerasan» представлено безліч колекцій. Найпопулярніші колекції компанії Cento, Ego, Flo, Inka, Pelican, Aquatech, Bang, K09, Godia, Kir, Buddy, Spa, Take Five, La Fonte допоможуть знайти оригінальні рішення для своєї ванної кімнати.


Kerasan
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду