Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

KaribianDescanso

Офіційний салон:Green line

Karibian Descanso постійно стежать за рівнем якості своїх матраців. Якість матраців відповідає Європейському сертифікату відсутності токсичності під час виробництва. Контроль, який гарантує, що всі наші матеріали не містять шкідливих для здоров'я речовин. На всю продукцію поширюється гарантія 3 роки.

Матраци природним чином адаптуються до вашого тіла, забезпечуючи ідеальну підтримку і комфортний відпочинок. 7 різних зон, створених для підтримки спини в правильному положенні і збереження рівномірного розподілу ваги.

Видатні переваги іспанських матраців Karibian:

100% натуральна бавовна, безпечний і гігієнічний.

Матеріал чохла стрейч-котон, складається з волокон бавовни і еластичних добавок. Еластичні добавки позитивно впливають на зовнішній вигляд. Матеріал зносостійкий, дуже м'який і приємний на дотик.

Ефект пам'яті форми - явище повернення до первісної форми при нагріванні. Покупці високо оцінили цей ефект, через почуття невагомості, в якому перебувають, відпочиваючи на цих матрацах. Матеріал memory therm має більшу щільність, ніж пінополіуретан, тому термін його служби в кілька разів довше.

Унікальна система мікроклімату - забезпечує волого і повітрообмін людини під час сну. Структура системи дозволяє повітрю і волозі проходити крізь шари матраца, безперешкодно виходити з нього в усіх напрямках. Особливістю конструкції є тривимірна аерострічка, інтегрована в борт матраца по всьому периметру.

Бічні посилення - система посилення периметра матраца виконана з еластичного матеріалу, пінополіуретану, підвищує експлуатаційні характеристики матраца і продовжує строк його служби.

Широка лінійка матраців Karibian c різними параметрами і розмірами дозволяє вибрати модель, яка ідеально відповідає вашим потребам і способу життя. Приходьте в салони і випробуйте ступінь комфорту матраца, консультанти допоможуть підібрати рівень жорсткості і пружності. Вибирайте матрац який прослужить довго і при цьому не втратить первісних якостей - матрац Karibian.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія