Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Kanlux

Офіційний салон:City Light

Kanlux - це великий вибір сучасних освітлювальних приладів, які дозволяють вирішити можливі дизайнерські й архітектурні завдання для облаштування приміщень, прибудинкових територій.

Сьогодні не так багато на ринку представлено виробників освітлювальних приладів, які б пропонували настільки якісні і ефектні світильники для будинку, вулиці і громадських закладів. Компанія вміло поєднує функціональність з сучасними інноваціями. При цьому особлива увага приділяється довговічності, ергономічності. У Kanlux прагнуть створювати такі вироби, які могли служити споживачеві не один рік.

У колекції виробів є моделі для спальні, вітальні, ванних, кухонь, офісів, а також, для фасадів будівель, садів і парків. В асортименті представлені ще прилади для зовнішнього використання, архітектурні моделі модульна апаратура та обладнання для електромонтажу. Прилади цього бренду будуть служити тривалий термін, радуючи своєю простою експлуатацією. Їх перевагою також є і те, що вони будуть працювати і в складних умовах. Вироби бренду не тільки мають високу якість і красивим зовнішнім виглядом. При цьому вони доступні за ціною.

Точкові світильники Kanlux - це унікальне поєднання новаторства, надійності і презентабельного дизайну. Їх використовують для освітлення жител, громадських, технічних приміщень. Дизайнери компанії з'єднали сміливі сучасні стилі і максимальну практичність в своїх виробах. Тому якщо ви вирішите купити світильники Kanlux напевно будете зраділи їх не просто красивим зовнішнім виглядом, але зручним простим монтажем.

У віртуальному каталозі гіпермаркету 4room представлені різноманітні освітні прилади Kanlux - світильники - точкові і настінні, вуличні ліхтарі, лампи, люстри, а також прожектори.

Kanlux
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Agara LED EL 50 18602
  • Хіт продажу
Agara LED EL 50 18602
Салон: City Light
Є в наявності
Agara LED EL 19I UP 18601
  • Хіт продажу
Agara LED EL 19I UP 18601
Салон: City Light
Під замовлення