Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

KAFFIT COM

Офіційний салон:Lux Mobili

Фінська компанія Kaffit.com виготовляє різні моделі кавового обладнання, призначеного для приготування неймовірно ароматних і смачних напоїв.

Автоматичні кавомашини цього бренду можна назвати втіленням чудової якості та інноваційних рішень. Вироби мають прекрасну практичністю і надійністю. Саме на ці критерії і спирається у своїх принципах компанія. Для виготовлення кавоварок використовуються виключно якісні надійні і довговічні матеріали. Дуже багато уваги приділяють і процедурі збірки. Завдяки чому компанія Каффіт.ком випускає техніку, що володіє відмінною функціональністю, практичністю, що має великий запас міцності. Філософія компанії втілюється в бажанні пропонувати європейським покупцям кавове устаткування чудової якості. І тому вона робить все, щоб покупці могли отримати кращі кавомашини Каффітком і найсмачніший, запашна кава, яким будуть вони насолоджуватися кожен день.

Бренд пропонує своїм покупцям прості і при цьому надійні апарати для приготування кави, якими легко керувати. Робота багатьох моделей заснована на інтуїтивному управлінні, що дозволяє зробити процес приготування напою комфортним і приємним. Адже компанія робить основний упор на створення надійних якісних речей за доступною ціною.

Свої автоматичні кавомашини в компанії вважають за краще називати іменами, які носять відомі міста Середземномор'я. Таким чином прагнуть створити особливий теплий настрій для насолоди дивовижним напоєм. Можна сміливо сказати, що кавове устаткування фінського бренду - це втілення кращих кавових традицій світу.

У гіпермаркеті 4room Ви можете вибрати і купити кавомашини Kaffit.com різних моделей і за демократичною вартістю.

KAFFIT COM
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду