Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Imprese

Офіційний салон:Home Sketch

Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спершу заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісна співпраця з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів - від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.

Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
етапи контролю
- Що входить контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкого підведення і ін.)
- Он-лайн контроль: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції


Для комплектації своєї продукції компанія "Imprese SRO" вибрала картриджі іспанського виробника "SEDAL", які мають міжнародний сертифікат ISO9001. Виробник гарантує 5 років безперебійної роботи і точне регулювання натиску і температури води при високому і низькому тиску. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами - між 17 і 19 децибелами, що відповідає класу А.
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає початкового блиску і не темніє на протязі експлуатації.

Гарантія: Виробник надає гарантію 5 років на нерухомі деталі, хромове покриття і картридж.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду