Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Ideal Lux

Офіційний салон:Svitlolux

Ideal Lux - італійська компанія, яка займається випуском сучасних приладів освітлення. Популярними світильники цього бренду зробили їх чудові технічні характеристики і бездоганний стиль. У компанії прагнуть створювати прилади освітлення, які б стали втіленням ідеального світу. Саме тому випускають вироби, що вражають своєю пишністю дизайну і бездоганною якістю. При цьому ціна продукції залишається демократичною. Асортимент продукції включає не тільки моделі для дизайну інтер'єру - торшери, бра, люстри, лампи, а й різні моделі професійних світильників.

В основному всі колекції продукції бренду створюються в класичному стилі, але є й ексклюзивні моделі, які проходять ручну збірку. Для виготовлення світильників використовуються високоякісні матеріали, сучасні, традиційні технології. Наприклад, щоб надати аристократичний шик лампам, люстр їх покривають позолотою, сріблом, декорують під старовину. Також, світильники Ідеал Люкс обробляють муранским склом, кришталем, шовковою тканиною, льоном, органзой. При виробництві поєднуються інноваційні технології з традиційними методиками, що в результаті дає можливість випускати бездоганні за технічними характеристиками освітлювальні прилади, які відразу ж привертають погляди покупців. Бездоганна якість продукції підтверджується численними сертифікатами. До того ж фабрика постійно вдосконалює свої моделі і технології виробництва джерел світла.

У колекції є різноманітні освітлювальні прилади, що представляють оригінальні дизайнерські рішення, які будуть доповнювати інтер'єри будь-яких стилістичних рішень. Світильники Ideal Lux будуть прекрасно відповідати будь-якої дизайнерської задумом. І тому в каталозі можна знайти не тільки класичні варіанти ламп, зроблені у вигляді сфери зі скла, а також сучасні ефектні люстри з оригінальним декором і не великими лампочками, бра з незвичайними формами, торшери, прикрашені абажурами з текстилю.

Гіпермаркет 4room пропонує купити світильники Ideal Lux в різноманітному асортименті.

Ideal Lux
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду