Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Gumarcris

Офіційний салон:Елітне Світло

Світильники Gumarcris - це чудо світу, втілене в склі. Освітлювальні прилади іспанської компанії відомі своїми оригінальними точковими моделями. Вони вражають вишуканим дизайном і бездоганним стилем. У компанії створюють світильники зі скла, які більш нагадують предмети мистецтва. Ексклюзивні прилади підійдуть для сучасного і класичного інтер'єру. Наприклад, для приміщення в стилі класик можна вибрати моделі в формі овалу, кола, прикрашені стильними візерунками або кришталевими підвісками. Для сучасного інтер'єру дизайнери створили стильні кольорові варіанти світильників, з яскравим світлом і лаконічним декором.

Компанія постаралася відійти від звичних традицій виготовлення світлотехніки. В асортименті є різнокольорові, однотонні, а також, що поєднують кілька відтінків моделі. Точкові світильники Gumarcris сприймаються не тільки як прилади освітлення. Вони завдяки своїм незвичайним формам, елегантності і яскравій палітрі фарб створюють ефектну атмосферу в приміщенні. Їх дизайн відкриває великий політ фантазії для оформлення інтер'єру. Крім того, в асортименті представлені стельові моделі, які привертають увагу своїми фігурними плафонами з прикрасою з кристалів або підвісок з кришталю, скла. У Gumarcris люблять експериментувати не тільки з квітами, формами, а й з матеріалами. Особливою популярністю користуються світильники з квітковим декором або прикрашені геометричним візерунком. Можна сказати, що компанія зробила революцію серед точкових світильників, показавши, що вони можуть бути не тільки просто практичними приладами освітлення, але і ефектною прикрасою інтер'єру. Оригінальний стиль світильників помітили не тільки європейські, але і вітчизняні покупці. Тому продукція компанії і користується великим попитом в Україні. У колекції виробів налічується понад 1000 виробів різноманітних моделей.

Використання сучасних технологій і обладнання дозволяє випускати прилади, що володіють високою якістю. Вони здатні складати конкуренцію для компаній з Австрії, Німеччини, Італії. Продумана конструкція, простота в монтажі робить ще більш популярними світильники Гумаркріс. Вони успішно використовуються не тільки для будинку, а й для офісу, громадських приміщень.

Світильники Gumarcris представлені в розкішному асортименті в нашому гіпермаркеті 4room.

Gumarcris
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду