Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

GROHE

Офіційний салон:Home Sketch

Бездоганний стиль і якість сантехніки GROHE дозволяють створювати виняткові за своїм стилем і комфортності інтер'єри ванних кімнат. У них можна відпочити і душею, і тілом, насолоджуючись релаксом. Протягом багатьох років компанія виробляє різноманітну сантехнічну продукцію, призначену не тільки для ванних кімнат, а й для кухні. Компанія пропонує великий вибір виробів - від душових кабін і ванн до сучасних систем змішувачів. Всі ці сантехпристроїв дозволяють приймати з зручністю водні процедури і зробити простір в приміщенні більш зручним.

В асортименті представлений великий вибір різних пристроїв для душа і умивальників, а також, аксесуари для ванних кімнат. Вироби представлені в найрізноманітніших варіаціях форм і колірних рішень, декору. Завдяки різноманітності стильових напрямків можна завжди підібрати модель змішувача або термостата під інтер'єр приміщення.

Сьогодні компанія виготовляє надійне вчинене за стилем сантехоборудованіє, яке буде служити багато років своєму власникові. При цьому естетичність і функціональність сантехніки такі ж високі, як і рівень виготовлення. Інноваційні продумані рішення роблять використання виробів бренду комфортним. Це досягається завдяки тому, що процеси лиття, збірки, шліфування, покриття захисним шаром виробів на підприємствах компанії доведені до досконалості. З'єднання майстерності і сучасних методів обробки дозволяє виробляти неперевершену за якістю і дизайну продукцію. Саме тому всі сантехнічні пристрої дарують справжнє задоволення від використання води і в повній мірі відповідає філософії цього бренду.

Компанія докладає зусиль щодо забезпечення вироби, які стали альтернативою традиційним пристроїв для ванних. Наприклад, змішувачі Грое володіють такими перевагами, як економічність. Вони дозволяють знизити витрату води, при цьому мають надійну, міцну конструкцію, їх зовнішній вигляд залишається бездоганним протягом довгого часу, зберігаючи блиск і презентабельність. Також, такі змішувачі безпечні у використанні. В асортименті бренду є моделі оснащеним інтелектуальним керуванням, що полегшує їх використання, виключаючи ризик отримання опіку.

Якісну, довговічну і стильну сантехніку GROHE пропонує в асортименті гіпермаркет 4room. У нас можна купити змішувачі для ванн і кухонь різних моделей

GROHE
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду