Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

GLATZ

Офіційний салон:Altano outdoor concept

Компанія GLATZ (Швейцарія) за весь свій час існування, а це більш ніж 120 років, впевнено тримає лідерські позиції на меблевому ринку. Вона незмінно вважається одним з найвідоміших виробників садових меблів і сонцезахисних систем. Її продукція представлена ​​не тільки в Європі, але і в багатьох країнах світу. Це сімейна компанія, яка має свій унікальний погляд на меблі, що і виділяє її продукцію серед інших. Сьогодні нею керує вже четверте покоління сім'ї, і продукція бренду відмінно відома власникам готелів та ресторанів не тільки в рідній Швейцарії, але і далеко за її межами.

Садова меблі GLATZ - це цікаві інтер'єрні рішення для заміських будинків, терас ресторанів, кафе і садових будиночків. Бренд також відомий унікальними парасольками, сучасними сонцезахисними системами. Вони користуються незмінним попитом у споживачів.

У компанії прагнуть створити унікальні меблі для саду, яка б представляла собою ідеальне співвідношення краси, міцності і легкості. Особливість філософії бренду в тому, щоб завжди йти попереду свого часу, забезпечуючи своїх клієнтів тільки кращою продукцією. Саме тому в меблів присутній задушевність, і вона завжди розташовує до комфортного відпочинку. При цьому для її створення використовуються різноманітні технічні ноу-хау, що забезпечує надійність, довговічність конструкції, тривалу експлуатацію. Меблі для саду Глатц виготовляється із застосуванням новітніх технологій. Вона має міцну конструкцію, стійку до зовнішніх впливів. Для неї використовуються міцні, стійкі до впливу сонця і негоди тканини. Крім того, над розробкою зовнішнього вигляду меблів трудиться професійна команда дизайнерів і конструкторів. Тому вироби компанії вважаються символом надійності і практичності. Невпинна праця талановитих дизайнерів і технологів дозволяє постійно вдосконалювати продукцію, підвищуючи її якість.

Садова меблі GLATZ в Києві

Якщо Ви бажаєте гарно оббудувати свій заміський будинок або дачу пропонуємо купити меблі Глатц в 4room. У гіпермаркеті є все, що потрібно для створення потрібної атмосфери для відпочинку.

GLATZ
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду