Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

GenesisAQUA

Офіційний салон:Мир Интерьерных Решений

Genesis-Aqua - інноваційна компанія з повним циклом виробництва сучасного опалювального обладнання.

 Наш асортимент представлений широкою лінійкою батарей, радіаторів опалення, сушарок для рушників. Компанія пропонує кращі інтер'єрні рішення при незмінно високій якості. Головним завданням компанії є повне задоволення ваших потреб в сфері опалювальної техніки. Для нас дуже важливо, щоб продукція відповідала найвищим вимогам якості та стандартам безпеки.

У виробництві опалювального обладнання ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, які забезпечують безпечне використання вироблених виробів.

Вся продукція виготовляється відповідно до високого міжнародного стандарту ISO 9001, а також, сертифікатом УкрСЕПРО. Завдяки цьому, всі, що ми виробляємо відповідає найсуворішим вимогам і нормам.

Вироблена нами опалювальна продукція умовно ділиться на 3 види: водяна, електрична та комбінована. Все залежить від типу нагрівального елементу. Вам просто необхідно вибрати варіант, який найбільш підходить.

Всі вироби виконані з високоякісної нержавіючої профільної труби марки AISI 304, і проходять багатоступеневу перевірку, згідно з міжнародними стандартами.

Товщина використовуваного металу 1,5 - 2,5 мм (в залежності від середовища використання виробу).

У виробничому процесі використовуються передові технології та інновації, які унікально комбінуються з креативним мисленням наших дизайнерів. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта ми завжди відкриті для експериментів в дизайні наших виробів.

Пріоритетом компанії є виконання заявки клієнта в максимально стислі терміни.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія
ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЬ BARKER Электричекий
  • Новинка
  • Хіт продажу
ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЬ BARKER Электричекий
Салон: Мир Интерьерных Решений
Э в наявності
7 870 грн