Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Geberit

Офіційний салон:Wellco

Компанія Geberit сьогодні вважається європейським і світовим лідером на ринку сантехнічних виробів. 35 заводів виробляють різноманітну продукцію для облаштування ванних кімнат. Штаб-квартира і офіс компанії знаходяться в Швейцарії.

Концепція компанія - прагне до досконалості, і вона цілком заслужено отримала визнання на світовому ринку. Пропоновані нею інновації та нові рішення в сфері сантехніки призначені для поліпшення якості життя людей по всьому світу. При цьому в корпорації постійно працюють над поліпшенням пропонованих сантехизделій.

Однією з головних стратегій компанії є розробка інноваційних рішень для ванних. Вона регулярно випускає на ринок сантехніки щось нове і революційне. Сантехніка Geberit об'єднує в собі кращі якості, притаманні ідеальної продукції: презентабельний дизайн, надійність, довговічність і високий рівень виготовлення. Тому послідовна реалізація всіх цих характеристик і дозволяє компанії кожен раз встановлювати нові стандарти на ринку сантехпристроїв. Продумана конструкція дозволяє максимально скоротити витрати води та енергії. Завдяки використанню екологічних матеріалів, сантехніка компанії не несе ніякої загрози і для навколишнього середовища і користувача. Потрібно сказати, що Geberit розглядає екологічність, як ключовий принцип виробництва своїх виробів. В цьому випадку увагу за основу береться застосування нешкідливих для навколишнього середовища матеріалів, ефективності використання ресурсів у виробничих процесах і для самого виробу. У компанії проводять дослідження, мета яких, розробити новий виріб ще більш екологічним і безпечним, ніж попереднє. У найближчих планах Геберит - зробити всю свою продукцію у відповідність з системою класифікації WELL (знака якості за ефективність використання ресурсів природи).
Купити сантехніку Geberit в великому асортименті пропонує гіпермаркет 4room.

Geberit
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія
Geberit Duofix 458.126.00.1
Салон: Home Sketch
Э в наявності
3 500 грн. 3 500 грн