Магазин меблів №1 в Києві
Обране

У НАС ЗАВЖДИ Є СВІТЛО. ПРАЦЮЄМО НА ГЕНЕРАТОРІ.
Оренда торгівельних площ
050-750-75-46, 050-462-27-71

Fulgor Milano

Офіційний салон:Lux Mobili

Fulgor Milano - це побутова техніка, яка призначена для комфортного приготування їжі, миття посуду, охолодження продукції, вентиляції приміщень і зберігання напоїв. Вироби цього бренду створюються кращою командою дизайнерів і технологів, вони пропонують споживачам унікальні рішення для комфортних, функціональних кухонь. В асортименті продукції представлені креативні рішення для приготування прекрасних страв. Вони зроблені з використанням інноваційних технологій і креативних дизайнерських рішень. Завдяки чому споживач може купити побутову техніку Fulgor Milano, яка перетворить кухню в затишне, ергономічне і безпечне приміщення.

Філософія бренду в тому, щоб відкрити нову техніку, нові технології для сучасних кухонь і дати можливість покупцям отримати професійний інструмент для реалізації нових кулінарних рецептів. В асортименті представлені варильні панелі - індукційні і газові, а також, холодильники, мультиварки, пароварки, посудомийної машини і витяжки. Всі вони представляють унікальне поєднання сучасних інновацій і стилів. Завдяки чому є можливість створити унікальну атмосферу на кухні. Тому в компанії вважають, що важливо надавати кожному виробу індивідуальність. Адже сучасна людина цінує саме унікальність речей, які його оточують. Побутова техніка Fulgor Milano оснащена інноваційними системами управління, при цьому вона залишається виключно простий в експлуатації. Адже керувати технікою можна на інтуїтивному рівні.

Сьогодні колекція продукції бренду дивує багатством вибору і технологічних рішень. У кожному продукті інновації йдуть в ногу з креативністю, і тому для тих, хто любить готувати їжу з комфортом, використовуючи новітні технології, підходить саме побутова техніка Фалгор Мілано. З нею можна перетворити приготування їжі в мистецтво. Компанія дбайливо ставиться і до навколишнього середовища. Адже в ній вважають, що майбутнє людства залежить від того, наскільки воно навчитися зберігати енергію і тому питанням енергозбереження техніки в компанії приділяється багато уваги. Для зниження енерговитрат в продукції використовуються екологічні матеріали, виключаються непотрібні операції у виробництві. Завдяки чому і досягається баланс між захистом навколишнього середовища і створенням функціональної техніки.

Купити побутову техніку Fulgor Milano пропонує наш гіпермаркет. В каталозі є панелі варильні, витяжки та ін.

Fulgor Milano
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Варильна панель Fulgor Milano QLH 604 G WK WH
  • Хіт продажу
Варильна поверхня FULGOR MILANO QH604GWKX
  • Знижки