Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00

Felis

Офіційний салон:Primo Studio
  • Країна:
    Італія
  • Напрямок:

Компанія Felis ще досить молода, але вона вже встигла скласти конкуренцію відомим італійським брендам не тільки у себе на батьківщині, але і виробникам на міжнародному ринку. Її м'які гарнітури і спальні - це відображення погляду компанії на світ меблів - динамічний, стильний і постійно мінливий. У колекції бренду представлені не тільки м'які дивани і крісла. Також є двоспальні ліжка, пуфи, кутові моделі диванів, до того ж пропонуються аксесуари для меблів.

У компанії прагнуть налагодити діалог зі споживачами, відображаючи в своїх виробах всі побажання покупця і створюючи максимально зручні та практичні предмети інтер'єру. Тому виробляють меблі Felis, яка має привабливий дизайн, комфортністю і цілком демократичною вартістю. Продукція виготовляється з екологічних, надійних і довговічних матеріалів. Кожен виріб проходить ретельний контроль, а асортимент виробів постійно поповнюється з урахуванням останніх меблевих тенденцій моди. Особлива увага приділяється потребам і побажанням покупців. Тому вироби компанії виходять такими комфортними і практичними. Наприклад, в асортименті є меблі з механізмом легкої чистки, які полегшують експлуатацію і догляд за нею. Диван і крісла мають прості і зручні механізми розкладання, що ще більше спрощує їх використання. Знімні чохли набагато полегшать чистку дивана, а також дозволять міняти його зовнішній вигляд за бажанням власника. Сидіння м'яких диванів мають високий рівень комфортабельності, що дозволяє прекрасно відпочити. Крім того, компанію можна назвати експертом в підборі тканини для оббивки. В її асортименті представлені сотні варіантів квітів і текстур тканин, які дають можливість реалізувати найрізноманітніші смакові переваги клієнтів.

Купити меблі Felis в гіпермаркеті 4room можна різних моделей і кольорів оббивки. Колекція продукції бренду представлена ​​широким асортиментом.

Felis
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду