Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM відчинений для відвідувачів з 10:00 до 19:00. Оренда торгівельних площ 050-750-75-46, 050-462-27-71

Falmec

Офіційний салон:Lux Mobili

Falmec - це сучасні інноваційні рішення для кухні. Компанія виробляє витяжки, що відповідають всім міжнародним стандартам безпеки і якості. У колекції італійського бренду представлено більш ніж 100 моделей витяжних пристроїв. Весь процес виробництва - від підготовки сталевих листів до збірки і монтажу електронного обладнання знаходиться під ретельним поетапним контролем. Компанія співпрацює з відомими виробниками меблів для кухні в Італії, а також за її межами. Багато відомих меблеві бренди віддають перевагу якісним, практичним і надійним ватажком Falmec і тому вважають за краще використовувати їх для обладнання своїх меблевих гарнітурів.

Сьогодні витяжки поставляються в різні країни світу. Компанія спеціалізується виключно на виготовленні витяжок, реалізовуючи бажання досягти високих результатів у виробництві саме цього виду побутового обладнання. В процесі виробництва приділяється увага функціональності, надійності і дизайну виробів. Беруться до уваги навіть невеликі дрібниці у виготовленні, для того, щоб домогтися бездоганного результату. Переваги витяжок Фальмек в тому, що вони компактні, економічні, прості у використанні. Компанія має своє інженерне бюро і команду дизайнерів, які розробляють інноваційні та стильні рішення для облаштування кухні в сучасних оселях. Для виробів використовуються висококласні матеріали і запчастини, завдяки чому виходять довговічні прилади, які будуть служити багато років.

На початку 21 століття компанія почала випускати крім традиційних витяжок і нові моделі. Були створені унікальні серії продукції, які поєднують різні характеристики і можуть виконувати інші функції, крім витяжки. Крім того, сьогодні під маркою бренду випускають функціональні дизайнерські пристрої, здатні не тільки очищати повітря, але і виконувати функції приладу освітлення. У колекції є моделі, що володіють технологією іонізації.

Стилістичні напрямки дизайну витяжок найрізноманітніші. В асортименті є класичні варіанти, вироби в стилі хай-тек і модерн. Наприклад, моделі серії Black and White, який виконано в двох класичних кольорах, або витяжки, зроблені у формі квітів -мімози, орхідеї, тюльпана і ін. Назви моделей часто перегукуються з відомим популярними об'єктами, про які відомо практично всім в світі. Також, в колекції моделей є вироби, які обладнані навіть телевізорами або можуть змінювати колір залежно від побажання власника.

Якщо ви хочете купити витяжки Falmec - звертайтеся в наш гіпермаркет 4room.

Falmec
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду