Магазин меблів №1 в Києві
Обране

ТЦ 4ROOM з 10:00 до 20:00

Євген Ткаченко

Офіційний салон:Holz

«ЕТ Груп» - компанія, яка більше 20 років представляє свою продукцію на ринку України. Вхідні металеві двері в декоративній обробці, міжкімнатні двері з масиву дерева, двері зі скла і алюмінію, перегородки і розсувні системи. Окремим напрямом компанії є виробництво індивідуальних меблів предметів інтер'єру. Команда професіоналів, кращі європейські матеріали, використання натурального дерева - основа для виготовлення якісної, вишуканої і екологічно чистої продукції. За період своєї роботи компанія зарекомендувала себе як лідер на ринку України по виробництву дверей і предметів інтер'єру бездоганної якості зі своїм неповторним стилем.

Колекція міжкімнатних дверей «New Classic» - це новий погляд на інтер'єр в стилі «fusion» і, без сумніву, це нові можливості та ідеї для вашого інтер'єру.

Sovinyon - двері в англо-саксонському стилі, виконана в трендовом в цьому сезоні супер матовому покритті. Відмінною особливістю Sovinyon є її універсальний дизайн. Одне з дизайнерських рішень - інтегрувати модель Sovinyon в стінові панелі Буазері. Дана модель виготовлена ​​із застосуванням екологічно чистих деревних і лакофарбових матеріалів.

Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду
Категорія