Магазин меблів №1 в Києві
Обране

Працюємо з 10:00 до 20:00 з дотриманням усіх противоепідемічних норм.

Elig

Офіційний салон:Elig
  • Країна:
    Україна
  • Напрямок:

Кухні українського виробника Elig - це сучасні інноваційні меблеві рішення для облаштування будинків і квартир. Гарнітури, зроблені під замовлення, поєднують в собі динамічність, легкість, чудову функціональність. Їх легкість і легкість форм, дозволяє створити в кухні приємну і комфортну атмосферу.

Кухні Еліджо - це відмінне поєднання гармонійних колірних рішень, які роблять інтер'єр сучасним і привабливим. Адже вони дуже гармонійно виглядають в приміщенні, оформленому в сучасному стилі. Гарнітури привертають увагу красивими скляними фасадами. Вони практичні, естетичні та зручні у використанні. Для виготовлення продукції компанія використовує матеріали та фурнітуру від провідних виробників Європи. Сьогодні меблі зі скла дуже модна і затребувана, тому компанія розробила масу цікавих дизайнерських рішень зі стильним зовнішнім виглядом. Крім того, кухонні гарнітури Elig прикрашені скляним фасадом, при належному догляді будуть служити не один рік, залишаючись красивими і представницькими.

На окрему увагу заслуговують і інші переваги продукції бренду. Це висока якість і комфортність кожного виробу. Адже компанія прагне не просто створювати предмети інтер'єру для кухні, вона пропонує практичні і зручні красиві варіанти для облаштування як малогабаритних, так і великих приміщень. Завдяки кухонним гарнітурам Еліджо можна зробити простір максимально зручним. Для цього використовується матове скло, на якому майже не видно відбитки рук, що, безсумнівно, порадує господиню легкістю в догляді. До того ж, таке скло стійко до появи плям, подряпин. Сучасні технології забезпечують стійкість зовнішнього покриття скла до впливу вологи і перепадів температур. Скляні фасади не просто дуже красиві, вони мають відбиваючим ефектом. І можна розширити простір навіть малогабаритної кухоньки.

Гіпермаркет 4room пропонує кухні на замовлення Elig в асортименті.

Elig
Новинки та спецпропозиції
Усі товари бренду